ieteikt draugiem

Piesakies! Trešajā diskusiju cikla “Ar Eiropys tvierīni Latgolā” pasākumā uzvarēs divas jauniešu idejas

 

Pasākumu cikls “Ar Eiropys tvierīni Latgolā” līdz šim Latgales skolu vidū sevi pieteicis kā interesants, izglītojošs un jauniešiem saistošs notikums, kas līdz šim noticis Daugavpilī un Rēzeknē. Divos pasākumos, 27 mācību iestāžu konkurencē līdz šim laurus plūkušas Daugavpils Vienības pamatskolas, Daugavpils 9. vidusskolas, Rugāju vidusskolas un Rēzeknes 3. vidusskolas komandas, kuru pasākumu laikā radītās idejas jau ir īstenošanas stadijās.

Jau 5. novembrī norisināsies trešais pasākums, kas tiks veltīts jauniešu uzņēmējdarbībai un nodarbinātībai. Tā laikā tiks izrunāti dažādi jautājumi: kādas ir jauniešu iespējas attīstīt savu biznesu, kas ir skolēnu mācību uzņēmums (SMU), kur saņemt finansiālu atbalstu ideju īstenošanai gan no valsts un pašvaldībām, gan nevalstiskām organizācijām u.c., kā arī, dzirdēt īstus, pašu jauniešu īstenotus, veiksmes stāstus.

Pasākumā jaunieši kopā ar viedokļu līderiem un ekspertiem piedalīsies diskusijā, iegūs jaunas zināšanas un pilnveidos prasmes, kā arī komandas izstrādās un prezentēs savas idejas dzīvē īstenojamām aktivitātēm.

Šoreiz žūrija izvēlēsies divas labākās idejas, kuras realizēšanai katrai no tām tiks piešķirts 500 EUR liels finansējums. Pieteikties dalībai pasākumā var līdz 3. novembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.

Mācību iestādes, jauniešu centrus un jauniešu NVO aicinām reģistrēt komandas 3 līdz 4 jauniešu sastāvā aizpildot PIETEIKUMA ANKETU.

Pielikums_attalināti_5.11.20

Jauniešu, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu,  vecākiem jāaizpilda un jāparaksta atļaujas formu bērnu filmēšanai un fotografēšanai pasākuma ietvaros!

Pasākumu cikls “Ar Eiropys tvierīni Latgolā” tiek rīkots ar mērķi, lai veicinātu jauniešu radošo domāšanu, ideju ģenerēšanas spēju, pilnveidotu prezentācijas un komunikācijas prasmes, kritisko domāšanu, kā arī veicinātu jauniešu līdzdalību sabiedrībai svarīgu jautājumu risināšanā.

Kopumā Latgales reģiona jauniešiem notiks vēl trīs tiešsaistes pasākumi: Jauniešu nodarbinātība un uzņēmējdarbība (05.11.20.), Vide un Eiropas zaļais kurss un Eiropas Savienības nākotne.

 Pasākumu rīko biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” (DNVOAC) un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā sadarbībā ar Latgales plānošanas reģionu, Daugavpils Vienības pamatskolu un ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latvijas Jaunatnes padomies atbalstu.

Dienvidlatgales NVO atbalsta centra koordinators Oskars Zuģickis, Tālrunis uzziņām: 26565858, e-pasts: oskars@nvoc.lv

 Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts