ieteikt draugiem

21.05.2014. Daugavpilī notiks diskusija par tēmu "Mana vieta Latvijas sabiedrībā. Manas identitātes."

 


„Nacionālais integrācijas centrs" rīko diskusiju „Mana vieta Latvijas sabiedrībā. Manas identitātes."

Sabiedrības integrācijas fonds projekta „Nacionālais integrācijas centrs" ietvaros jau otro reizi Daugavpilī rīko diskusiju vakaru, kuru „Mana vieta Latvijas sabiedrībā. Manas identitātes", kuras mērķis ir dalīties pieredzē un veicināt savstarpēju dialogu par aktuālām tēmām trešo valstu valstspiederīgo vidū.
Integrācijas process jaunā sabiedrībā neizbēgami liek mainīties indivīda attieksmei pret apkārtējo vidi un cilvēkiem, kā arī iedziļināties savstarpējo attiecību veidošanā. Īpašs pārbaudījums ir savas un apkārtējās sabiedrības vērtību izpratnes saskaršanās.
Šie jautājumi tiks izvērsti pirmajā cikla diskusijā „Mana vieta Latvijas sabiedrībā. Manas identitātes". Diskusiju vakars tiek organizēts kā interaktīvs seminārs, kur liela nozīme ir pašu dalībnieku pieredzei, viedoklim un domu apmaiņai.

NORISES VIETA UN LAIKS
Diskusija notiks 2014.gada 21.maijā Daugavpils Ukraiņu biedrības "MRIJA" telpās Alejas ielā 7b.

17.45-18.00 Ierašanās un reģistrācija
18.00-19.30 Ievadlekcija par integrācijas procesu Latvijā un seminārs-diskusija ar dalībnieku interaktīvu iesaistīšanos, meklējot savu identitāti Latvijas sabiedrībā.

DALĪBNIEKI
Diskusijā aicināti piedalīties Latvijā dzīvojoši to valstu, kas nav Eiropas Savienības dalībvalstis, pilsoņi, kas ieradušies un uzturas Latvijā ne ilgāk par pieciem gadiem, kā arī bezvalstnieki un Latvijas nepilsoņi.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Uz drīzu tikšanos!Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts