ieteikt draugiem

Notiks kārtējais seminārs radošajām personām un kultūras NVO par jaunākajām nodokļu izmaiņām, grāmatvedības un juridiskiem jautājumiem

 

Latvijas Radošo savienību padome (RSP) sadarbībā ar Kultūras ministriju turpina kopš 2021. gada maija uzsākto bezmaksas konsultāciju programmu radošām personām un radošajām savienībām (kultūras NVO) par jautājumiem, kas saistīti ar jaunākajām nodokļu izmaiņām, to grāmatvedības un juridiskiem jautājumiem.

Aicinām pieteikties uz šī gada pirmo grupas semināru trešdien, 11. janvārī, plkst. 17:00 Zoom platformā!

Seminārā skatītās tēmas: atskaites, kas jāiesniedz par 2022. gadu, to termiņi, jaunumi 2023. gada saimnieciskās darbības žurnālu izskatā - MUN un citiem Saimnieciskās darbības veicējiem, e-adreses, publiskās datubāzes, darbības veida norādīšana/ maiņa, un citi jautājumi. Sev interesējošos jautājumus iespējams iesūtīt aizpildot pieteikšanās anketu.

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 11. janvāra plkst. 12.00, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt PRECĪZAS e-pasta adreses!
Lai piere
ģistrētos: ej.uz/seminars-11-janv

Seminārs tiks ierakstīts, un tā video pēc tam publiskots. 

Konsultācijas sniedz Linda Miezīte, praktizējoša konsultante un pasniedzēja nodokļu, grāmatvedības, finanšu un juridiskajos jautājumos, SIA “Mensarius”, SIA “Grāmatvedība biznesam” un “Finanšu kompānija Mensarius” valdes priekšsēdētāja ar praktisku pieredzi grāmatvedības uzskaitē maziem un vidējiem uzņēmumiem, SIA, biedrībām, IK un pašnodarbinātām personām.

Programmas ietvaros konsultācijas tiek sniegtas apmēram reizi mēnesī grupas semināros Zoom platformā, rakstiskā veidā, savu jautājumu nosūtot uz e-pastu konsultacijas@makslinieki.lv, un, specifiskos gadījumos, arī individuālu konsultāciju formā.

Lai redzētu iepriekšējos seminārus: ej.uz/seminaru-ieraksti
Vair
āk par programmu: www.makslinieki.lv/Nodoklu-konsultants

Biedrība "Latvijas Radošo savienību padome" ir kultūrpolitikas NVO, kurā ietilpst 11 radošās savienības, kas pārstāv vairāk nekā 3000 individuālo biedru. Padome ir lielākā kultūras nozares NVO, kas pārstāv kultūras nozarē strādājošo profesionālās, sociālās un ekonomiskās tiesības un intereses, ir piedalījusies Radošo personu atbalsta programmas un Jaunrades stipendiju mērķprogrammas izveidošanā, regulāri sadarbojas ar nozares profesionāļiem, LR Kultūras ministriju un Valsts Kultūrkapitāla fondu.Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts