ieteikt draugiem

Līvānos norisināsies kritiskās domāšanas darbnīca “DOMĀ GUDRĀK!”

 

21. novembrī plkst. 15:00 Līvānu novada Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā “Kvartāls” norisināsies vienīgā kritiskās domāšanas darbnīca “DOMĀ GUDRĀK” Latgalē, noslēdzot Strukturētā dialoga V cikla diskusiju reģionā.

Šīs darbnīcas ietvaros pulcēsies jaunieši un lēmumu pieņēmēji no Līvānu novada, taču, atšķirībā no iepriekšējām diskusijām, moderatore Gunta Kelle aicinās dalībniekus ne tikai padomāt par to, kā mēs patērējam informāciju, bet mācīs pielietot metodes, ar kuru palīdzību spēt paskatīties uz apkārtējo pasauli ar kritisku aci.

Būtiski, ka jauniegūtās prasmes kritiskajā domāšanā darbnīcas dalībnieki liks lietā uzreiz, analizējot Strukturētā dialoga projekta ietvaros izveidotās rekomendācijas. To analīze nepieciešama, lai saprastu, vai rekomendācijas ir īstenojamas un aktuālas dalībvalstīs, kā arī lai izveidotu rīcībpolitiku un ieviešanas mehānisku apkopojumu, nepieciešama atgriezeniskā saite no jauniešu un lēmumu pieņēmēju puses.

Rekomendācijas, kuras tiks apspriestas: Strukturētā Dialoga nacionālajā konferencē izveidotās Latvijas rekomendācijas (Jelgava 22.-23.09.); Eiropas jaunatnes konferencē izstrādātās Eiropas rekomendācijas (Košice, Slovākija, 3-6.10.).

Detalizētu informāciju par kritiskās domāšanas darbnīcu “DOMĀ GUDRĀK” Līvānos var uzzināt, sazinoties ar reģionālo koordinatoru Latgalē Ilutu Kriškijāni, rakstot iluta.kriskijane@gmail.com.

Detalizētāku informāciju par Strukturētā Dialoga V cikla pasākumiem varat meklēt Latvijas Jaunatnes padomes mājas lapā: www.ljp.lv

 

Projektu īsteno biedrība “Latvijas Jaunatnes padome” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju Eiropas Savienības neformālās, izglītības programmas Erasmus+ finansētā projekta “Strukturētā dialoga īstenošana Nīderlandes, Slovākijas un Maltas prezidentūras Eiropas Savienības padomē” ietvaros. Projektu līdzfinansē Eiropas Komisija.Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts