ieteikt draugiem

Aicinām uz tiešsaistes diskusiju “Vai Latgale ir gatava iziet no “lockdown” kopā ar visu Latviju?”

 

2021. gada 5. novembrī plkst. 10:00 un 11. novembrī plkst. 10:00 biedrības “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” (DNVOAC) sociālā tīkla Facebook lapā (https://www.facebook.com/DNVOAC ) no Latgales vēstniecības “Gors” būs skatāma tiešsaistes diskusija “Vai Latgale ir gatava iziet no “lockdown” kopā ar visu Latviju?”.

Diskusijas moderators Ansis Bogustovs sarunāsies ar Daugavpils Reģionālās slimnīcas ārstu Jāzepu Korsaku, Daugavpils Universitātes Zinātņu prorektoru, Dr. biol., prof. Arvīdu Barševski, Katastrofu medicīnas centra pasniedzēju, Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils komitejas locekli Marinu Pučku, Rēzeknes slimnīcas pneimonologu Konstantīnu Ščerbakovu  un DNVOAC koordinatoru Oskaru Zuģicki.

 

Šī diskusija ir viens no informatīvās kampaņas pasākumiem, lai veicinātu izpratni Latgales reģiona iedzīvotāju vidū par Covid-19 vīrusa izplatību, vakcinācijas nozīmi tā ierobežošanai, aicinot uz sarunu kā ekspertus veselības aprūpes nozarē, tā arī aktīvus vietējās sabiedrības locekļus. Diskusijas laikā tās dalībnieki dalīsies savā pieredzē, saskaroties ar Covid-19 un to pārslimojot, kā arī ikdienā strādājot ar pacientiem, kas ir saslimuši ar Covid-19.

 

Diskusija tiek rīkota kopā ar projekta sadarbības partneriem, kā arī  televīziju LRT+ un Rēzeknes slimnīcu.

 

Kā iepriekš tika minēts – DNVOAC ir parakstījusi līgumu ar Sabiedrības integrācijas fondu par projekta “Atbalsts NVO sabiedrības informēšanai par vakcināciju pret Covid-19 Latgales reģionā.” Kopā ar sadarbības partneriem – biedrību “Latvijas Sarkanā Krusta struktūrvienība “Daugavpils pilsētas komiteja”” un Rēzeknes invalīdu biedrību – ir plānots īstenot dažādas iniciatīvas līdz pat 2021. gada 29. decembrim. Kopīgiem spēkiem projekta aktivitātēs ir plānots iesaistīt visas Latgales reģiona pašvaldības, lai vismaz 1100 reģiona iedzīvotāji gan pilsētās, gan pagastu teritorijās saņemtu individuālās konsultācijas par vakcinācijas nozīmi un tās nepieciešamību, lai mazinātu risku saslimt ar Covid-19 un pasargātu sevi un savus tuviniekus.

 

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

Informācijai: Oskars Zuģickis, biedrības “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” koordinators, tālr.: 26565858, e-pasts: oskars@nvoc.lvMēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts