ieteikt draugiem

Ģimenēs kopā ar bērniem tiešsaistē apguva dzīvei noderīgas digitālās prasmes

 

Biedrības “Viedokļu līderu skola” projektā “No izolācijas uz inovācijām” ģimenes tika aicinātas izmantot ārkārtas situācijas radīto piespiedu izolāciju lietderīgi un kopā ar bērniem apgūt jaunas, dzīvei noderīgas, prasmes bezmaksas tiešsaistes nodarbībās. Dalībnieki mācījās strādāt ar lodāmuru un līmes pistoli, kā arī ar mobilo telefonu veidot Ziemassvētku apsveikumu animācijas tehnikā. Projekta pedagogi Eduards M. un Dainis L. ar saviem palīgiem Rolandu (11 g.) un Juri (14 g.) vadīja četras nodarbības vairāk nekā 40 ģimenēm no Latvijas, Vācijas un Lielbritānijas.

Kā atzina pedagogi, mācīšana tiešsaistē bija gan interesanta, gan sarežģīta, jo jāņem vērā dažādus, no mums neatkarīgus, apstākļus, piemēram, sakaru kvalitāti un interneta ātruma ierobežojumus. Īsā laikā visai projekta komandai nācās arī apgūt jaunas prasmes – plānot un sagatavot metodiskos materiālus,  filmēt un apstrādāt videoklipus, kā arī iemācīties strādāt ar apgaismojumu.

 

Vislielākais ieguvums projekta laikā bija sastapt līdzīgi domājošus, atsaucīgus un radošus cilvēkus abās ekrāna pusēs. Aptaujātie projekta dalībnieki apliecināja, ka arī turpmāk labprāt piedalītos līdzīgās projekta aktivitātēs un apgūtu jaunas tehnoloģiskās prasmes, kuras noder gan domājot par sava mājokļa uzlabošanu, gan veidojoties par vispusīgu personību.

 

Projekts tika īstenots ar biedrības "Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs" atbalstu, un tas ir tapis sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā “People to People Cultural Engagement” programmas ietvaros. Vairāk par British Council darbību Latvijā meklē: www.britishcouncil.lv.Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts