Nodibinājums „Latgales skolu atbalsta fonds „Veronika”” šī gada jūlijā noslēdza projekta “NVO kapacitātes stiprināšana izglītības iegūšanas iespēju nodrošināšanai jauniešiem sociālajai un ekonomiskajai kohēzijai Latgales reģionā” realizāciju.

Projektu īstenoja nodibinājums „Latgales skolu atbalsta fonds „Veronika", kas darbojas kopš 2006.gada. Fonda "Veronika" darbības mērķis ir reālu un ilgstošu atšķirību mazināšana Latgalē, kā arī reģiona skolu atbalstīšana, īstenojot projektus izglītībā, sociālajā sfērā, sportā, kultūrā, mākslā un novada vēstures izpētē. 

Ieguldījums tavā nākotnē.

Latgales skolu atbalsta fondsVeronika" ir dibināts 2006.gadā. Fonda "Veronika" darbības mērķis ir reālu un ilgstošu atšķirību mazināšana Latgalē, kā arī reģiona skolu atbalstīšana, īstenojot projektus izglītībā, sociālajā sfērā, sportā, kultūrā, mākslā un novada vēstures izpētē.

Latgales skolu atbalsta fonds „Veronika", sadarbojoties ar partneri - biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs", īsteno projektu „NVO kapacitātes stiprināšana izglītības iegūšanas iespēju nodrošināšanai jauniešiem sociālajai un ekonomiskajai kohēzijai Latgales reģionā".

18.09.2012., Preiļi, seminārs „Pašvaldības un NVO sadarbība. Pozitīvie piemēri”

Organizē: Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs
Vieta un laiks: Kooperatīva iela 6, plkst.: 12.30

NEXT Media Group

Jauniešu nevalstiskā organizācija NEXT Media Group vēlas sadarboties ar dažādām Nevalstiskajām organizācijām.

Saistītie dokumenti:
Vestule Latvijas NVO.doc

Sabiedrības integrācijas fonds izsludina vakances

19.oktobrī Sabiedrības integrācijas fonds izsludināja konkursu uz vakantajām Latvijas - Šveices sadarbības programmas grantu shēmas „NVO fonds" Vadības  un apakšprojektu vērtēšanas komisijas nevalstisko organizāciju pārstāvju amata vietām (2 vietas).

2009. gada 14. oktobrī, plkst. 18.00 Daugavpils teātrī notiks H. fon Kleista komēdijas „Saplēstā krūze” pirmizrāde Daugavpilī

Pagājušajā gadā Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem bija lieliska iespēja apmeklēt vācu teātra „Dittchenbühne" G.Hauptmaņa izrādi „Die Weber" („Audēji"). Arī šogad „Dittchenbühne" priecēs mūsu publiku ar savu kārtējo uzvedumu - H.fon Kleista „Saplēstā krūze".

"Preiļu novada invalīdu biedrība" realizē KNHM fonda projektu

„Preiļu novada invalīdu biedrība" šobrīd realizē KNHM fonda un Preiļu novada domes atbalstītu projektu „Aktīva dzīvesveida popularizēšana Preiļu novada invalīdu biedrībā". Projekta mērķis ir fizisko aktivitāšu popularizēšana Preiļu novada invalīdu biedrībā.

Biedrība "Preiļu NVO centrs" realizē projektu

Šā gada vasarā  biedrība „Preiļu NVO centrs" realizēja projektu „Biedrības „Preiļu NVO centrs" pakalpojumu un aktivitāšu popularizēšana iedzīvotāju vidū" mazo grantu programmā. „Sabiedrība ar tendenci", ko finansēja KNHM fonds (Nīderlande) un administrēja biedrība „Preiļu rajona partnerība".

SIF Vienotības balva

Sabiedrības integrācijas fonds aicina pieteikt pretendentus Sabiedrības Vienotības balvai. Šogad balva tiks pasniegta jau septīto reizi, un tās mērķis ir godināt cilvēkus un organizācijas, kas nesavtīgi darbojas sabiedrības integrācijas un iecietības veicināšanas jomās.

Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts