ieteikt draugiem

Latgales kopienu pārstāvji uzsāk darbu pie projektu rakstīšanas

 

2020.gada 24.jūlijā noslēdzās 4 dienu tiešsaistes mācību sesija topošajiem un esošajiem kopienu līderiem, ko organizēja biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” (DNVOAC) sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā, lai veidotu pozitīvas pārmaiņas kopienās un veicinātu sabiedrības saliedētību tajās. No vairāk nekā 100 dalībniekiem, kas izteica vēlmi piedalīties apmācībās, 69 ieguva apliecinājumu par veiksmīgu dalību tajās, kas viņiem sniedz iespēju piedalīties ierobežotas atlases kopienu iniciatīvu konkursā, lai saņemtu finansiālu atbalstu līdz 3 tūkstošiem eiro savas idejas īstenošanai.

2020.gada 28.jūlijā DNVOAC koordinators Oskars Zuģickis organizēja tiešsaistes semināru par kopienu iniciatīvu konkursu, palīdzot potenciālajiem pieteikumu iesniedzējiem izprast konkursa nosacījumus. Līdz 2020. gada 31. jūlijam pieteikumu rakstītājiem ir iespējams saņemt konsultācijas no British Council pārstāvniecības Latvijā pārstāves K.Ļeontjevas par pieteikuma saturu un atbilstību konkursa noteikumiem. 2020.gada 11.augustā ir jāiesniedz pieteikumi, ko izskatīs vērtēšanas komisija. Jau no 2020.gada 1.septembra līdz 31.decembrim tiks uzsākta apstiprināto kopienu iniciatīvu īstenošana Latgales reģionā.

Kopienu iniciativu konkursa "Darbīgās kopienas Latgalē" nolikums

Kopienu iniciativu konkursa "Darbīgās kopienas Latgalē" pieteikuma veidlapa

Dienvidlatgales NVO atbalsta centra projekts“Darbīgās kopienas Latgalē 2020-2021” tapis sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā “People to People Cultural Engagement” programmas ietvaros. Vairāk par British Council darbību Latvijā meklē www.britishcouncil.lv

Uzzini vairāk par DNVOAC aktivitātēm šeit: https://www.facebook.com/DNVOACMēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts