ieteikt draugiem

Zīmējumu izstādes „Mana ģimene” atklāšana

 

Otrdien, 14. aprīlī plkst. 16.00 "Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā", Mihaila ielā 3, Daugavpilī notiks zīmējumu izstādes „Mana ģimene" atklāšana. Uz izstādes atklāšanu uzaicināti labāko darbu autori, skolotāji, vecāki.

Zīmējumu konkursā piedalījās vairāk kā 200 Daugavpils pilsētas, Krāslavas un Daugavpils novada 5.-9. klašu skolēni ar saviem darbiem, no kuriem tika izvēlēti 100 labākie darbi ar  kuriem var iepazīties "Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā" no 14. aprīļa līdz 24. Maijam.

No 2015. gada  6. marta līdz 31. martam projekta "Dienvidlatgales vecāku forums"  ietvaros tika izsludināts zīmējumu konkurss  „Mana ģimene" . Zīmējumu konkursa mērķis  ir mudināt bērnus un jauniešus domāt par ģimenes nozīmi un attēlot, kādu bērns un jaunietis redz savu ģimeni.

Konkurss tiek organizēts biedrības "Daugavpils boxing club "Lokomativ Pro"" projekta "Dienvidlatgales vecāku forums" ietvaros sadarbībā ar  Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde, Krāslavas novada Izglītības pārvaldi un Daugavpils novada Izglītības pārvalde.

2015.gada 18. aprīlī M.Rotko centrā norisināsies Dienvidlatgales Vecāku forums, kas pulcēs ap 100 aktīvākos reģiona vecākus, lai meklētu risinājumus līdzdarbošanās problēmai. Foruma dalībniekiem būs iespēja aplūkot zīmējumu izstādi.

Projekts tiek finansēts no LR Kultūras ministrijas un Dienvidlatgales NVO atbalsta centra savstarpēji noslēgtā līguma par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā ietvaros. Finansējuma Līgums Nr. 03/KM.

Projekta "Dienvidlatgales vecāku forums" vadītāja Ilze Onzule,

ilze.onzule@inbox.lv, 29252443Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts