ieteikt draugiem

Vai esi gatavs kļūt par savas paaudzes līderi?

 

Latvijas Jaunatnes padome aicina jauniešus vecumā no 17 līdz 23 gadiem pieteikties VASARAS AKADĒMIJAI, kuras laikā būs iespējams gūt zināšanas un prasmes jauniešu organizācijas vadīšanā un ar to saistītajos izaicinājumos. Akadēmijas mērķis ir veidot jauno jaunatnes NVO līderu paaudzi.

Kādā veidā?

Akadēmijas programma tiek veidota balstoties uz simulācijas spēles principu, kur visas 3 apmācību dienas tiek pakārtotas kopīgai izaicinājumu pārvarēšanai un sasniegumu izvērtēšanai. Šīs nebūs klasiskas apmācības, bet gan kopīgs piedzīvojums.

Kur un kad?

Vasaras akadēmija norisināsies no 27. (ierašanās un piedzīvojuma sākums) līdz 29. (izvērtēšana un došanās mājup) augustam. Kopienas dzīve noritēs Susējā, Aknīstes pagastā. DALĪBA VASARAS AKADĒMIJĀ IR BEZ MAKSAS. Apmācībās ierobežots dalībnieku skaits – 15 cilvēki. Ņemot vērā valstī šobrīd esošos ierobežojumus dalība tikai ar zaļo sertifiāku (vakcinēts vai pārslimojis pēdējo 6 mēnešu laikā).

Pieteikties vasaras akadēmijai var aizpildot PIETEIKUMA ANKETU.

Vasaras akadēmija ir daļa no projekta “LJP.3.0” aktivitātēm, kuras mērķis ir izveidot neformālas izglītības apmācību programmu, kurā tiks apmācīti jaunatnes nvo jaunie līderi. Vasaras akadēmijas simulācijas spēle aptvers tādus tematus kā biedrības dibināšana, projektu vadība, interešu aizstāvība, nozares izaicinājumi un organizācijas iekšējā komunikācijā. Apmācībās piedalīsies 15 jaunieši, ar kuriem komunikācija un iesaiste nvo aktivitātēs turpināsies arī pēc vasaras akadēmijas noslēguma.

Apmācības notiek LJP 3.0 projekta ietvaros un to finansē programma “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts