ieteikt draugiem

Tiek uzsākta Latgales medijpratības darbnīcu otrā sezona!

 

Oktobrī biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” uzsāk Latgales medijpratības darbnīcu otro sezonu — ar jauniem tematiem, radošām idejām un iedvesmu turpināt iesākto darbu medijpratības stiprināšanā.

 

Pirmā šīs sezonas darbnīca notiks jau 24. oktobrī Līksnas kultūras namā, kur tiksimies ar vietējiem jauniešiem, lai kopā diskutētu par informācijas uztveri, drošību un kritisko domāšanu.

 

Pirmajā sezonā darbnīcas apmeklējām Krāslavu, Špoģus, Daugavpili, Līvānus, Rēzekni, Aizkalni un Preiļus, tikoties ar jauniešiem, senioriem, pedagogiem un jaunatnes darbā iesaistītajiem. Diskusijās, praktiskajās spēlēs un radošajos uzdevumos dalībnieki ieguva vērtīgas atziņas un praktiskus ieteikumus par:

 

Dalībnieki augsti novērtēja iespēju dalīties pieredzē, saņemt praktiskus padomus un pavadīt laiku saturīgā un radošā veidā. Arī šogad darbnīcas turpinās ceļojumu pa Latgali, veicinot kritisko domāšanu un medijpratību — neformālā, aizraujošā un saprotamā veidā.

 

Lai aicinātu darbnīcu arī pie sevis, rakstiet uz oksana@nvoc.lv. Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs ar prieku dosies ciemos, piedāvājot informatīvu programmu un nelielus pārsteigumus dalībniekiem.

 

Papildu informācija:
Oksana Soročina
DNVOAC projektu vadītāja
oksana@nvoc.lv
+371 26030416

 


 

Projekta aktivitātes notiek “Līdzdarbības līgums ar Kultūras ministriju par valsts pārvaldes uzdevuma – sabiedrības medijpratības veicināšana – veikšanu, līgums Nr. 2.5-8-34” ietvaros, ko koordinē un tā ieviešanu nodrošina Zemgales NVO Centrs. 

 



Kopienām. Cilvēkiem. Rītdienai.

© DNVOAC | Design by W3layouts