ieteikt draugiem

TIEŠRAIDE Aktīvo iedzīvotāju fonda atklāšanai 8.maijā plkst. 13:00

 

Piektdien, 8. maijā, plkst. 13:00-15:30 tiešsaistē skaties Aktīvo iedzīvotāju fonda atklāšanas pasākumu, kā arī uzzini par jau pirmajiem plānotajiem projektu konkursiem.

Izlem jau tagad par sev ērtāko veidu, kā to skatīties vai pat tajā piedalīties:
1. Platformā ZOOM - ar iespēju uzdot jautājumus klātienē. Piesakies dalībai jau tagad https://ej.uz/Registracija_zoom un saņem savā epastā saiti uz ZOOM tiešsaisti!
2. Mūsu mājaslapā www.activecitizensfund.lv
3. YouTube kanālā: https://ej.uz/AIFyoutube

Savus jautājumus par fonda darbību un pirmajiem projektu konkursiem vari iesūtīt gan pirms pasākuma, gan tā laikā, rakstot uz pasts@activecitizensfund.lv. Ja uz kādu jautājumu pasākuma laikā atbildi nepaspēsim sniegt, tā tiks nosūtīta adresātam uz norādīto e-pastu.

Ņem vērā:

Aicinām jau pirms pasākuma AIF mājaslapā www.activecitizensfund.lv iepazīties ar visu četru AIF programmu - “Demokrātijas kultūra”, “Cilvēktiesības”, “Ilgtspēja un kapacitāte” un “Divpusējā un reģionālā sadarbība” - mērķiem un atbalstāmo aktivitāšu ietvariem.

Papildu informācijai par AIF atklāšanas pasākumu aicinām sazināties ar Dianu Bogdanovu, AIF sabiedrisko attiecību speciālisti, rakstot uz diana.bogdanova@activecitizensfund.lv vai zvanot 26435463.Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts