ieteikt draugiem

Seminārs “Vakcinācija pret Covid-19. Glābsim sevi!” jau 10. decembrī

 

Piektdien, 10. decembrī plkst. 12.00 tiešsaistes platformā “ZOOM” norisināsies organizācijas “glabsim.lv” rīkotais seminārs “Vakcinācija pret Covid-19. Glābsim sevi!”, kura ietvaros iedzīvotājiem būs iespēja gūt izpratni par vakcinācijas nepieciešamību un rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Seminārs tiek organizēts ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni par vakcināciju pret Covid-19, atspēkot mītus un atbildēt uz neskaidrajiem jautājumiem, tādējādi sekmējot Latvijas iedzīvotāju vakcināciju.

Semināru vada anesteziologs reanimatologs Roberts Fūrmanis.

Semināra saturā iekļautas šādas tēmas, kas balstītas uz jaunākajiem statistikas datiem un pierādījumos balstītas medicīnas faktiem:

– kāpēc un kam ir svarīgi vakcinēties;

– kāpēc COVID19 ir tik bīstams;

– kā vīruss nokļūst organismā;

– kādas vakcīnas ir pieejamas Latvijā un kā tās darbojas;

– kādas ir normālas blaknes un kas drīkst vakcinēties;

– balst vakcinācija un ar pēc vakcināciju saistītie jautājumi ;

– kur var vakcinēties un kā pierakstīties vakcīnas saņemšanai;

– atbildes uz individuāliem jautājumiem.

Kopējais semināra ilgums – aptuveni 90 min (lektora prezentācija – 45 min; jautājumu-atbilžu sesija – 45 min).

Saite reģistrācijai: us02web.zoom.us/meeting/register/tZYlceitpzktE9X7SIfA-RCOjgOH4Biwqu72

Lai reģistrētos semināram, Jums tiks lūgts norādīt vārdu, e-pasta adresi, novadu, reģionu, vecuma grupu un to, vai strādājat valsts vai privātajā sektorā. Ja nevēlaties norādīt savu vārdu, tas var būt jebkāds, taču pārējos datus lūdzam aizpildīt korekti. Paldies!

Seminārs bez dalības maksas.

Seminārs norisinās Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „Atbalsts NVO sabiedrības informēšanai par vakcināciju pret Covid-19” ietvaros. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

 Informāciju sagatavoja: glabsim.lv, Ilmārs Upenieks, e-pasts: ilmars@glabsim.lvmob.:  +371 29237911, www.glabsim.lvMēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts