ieteikt draugiem

Rīcības projekti: Informatīvais seminārs par Rīcības projektu konkursu

 

Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) aicina piedalīties informatīvajā seminārā par Rīcības projektu konkursu. Seminārs notiks ZOOM platformā 8. jūlijā plkst. 14:00.

Aicinām visus interesentus iepriekš pieteikties, lai saņemtu pieejas saiti semināram. Pasākums tiks arī ierakstīts un būs pieejams AIF mājas lapā un Youtube kontā. Pieteikšanās līdz 8. jūlija plkst. 13:00 - https://ej.uz/ricibasprojseminars.

Semināra laikā AIF programmas vadītāja Inese Siliņa un finanšu vadītājs Ansis Bērziņš sniegs padziļinātu un detalizētu skaidrojumu par konkursu, atbalstāmajām aktivitātēm, budžeta plānošanas nosacījumiem, kā arī iepazīstinās ar AIF projektu sistēmas https://projekti.activecitizensfund.lv funkcionalitāti.

Lai saņemtu individuālu konsultāciju (klātienē vai attālināti) par AIF, projektu aktivitāšu plānošanu un projektu sagatavošanu, aicinām sazināties ar AIF reģionālajiem koordinatoriem – konsultantiem. Pirms piesakies individuālajai konsultācijai, izlasi biežāk uzdotos jautājumus un atbildes uz tām.Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts