ieteikt draugiem

Rēzeknē norisināsies jauniešu līderu forums “KĀP-NES”

 

2021. gada 14. oktobrī no plkst. 15:00 līdz 19:00 Rēzeknes pilsētas Kultūras namā (Brāļu Skrindu ielā 3) norisināsies jauniešu līderu forums “KĀP-NES”. Uz to tiek aicināti Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu audzēkņi, lai kopīgi diskutētu par mūsdienu jauniešu dzīvi – kur esam un kurp vēlamies doties. Forumā tiks aktualizēta jauniešu līdzdarbošanās un iesaistīšanās nozīme nevalstiskā sektora aktivitātēs, brīvprātīgajā darbā, ieskicētas sadarbības iespējas ar pašvaldību.

Kopā ar Ievu Jūhansoni un Vili Brūveri foruma dalībnieki arī noskaidros, kas šobrīd attur jauniešus aktīvi līdzdarboties, kā motivāciju ietekmē pandēmija un attālinātais darbs process, kā arī kopīgi mēģinās rast atbildes un ieteikumus, ko darīt šajā laikā, lai atkal atgūtu motivāciju līdzdarboties.

Pasākums norisinās projekta “Kompleksi pasākumi Latgales reģiona iedzīvotāju pilsoniskās aktivitātes veicināšanai” (Nr. 2021/LV/NVOF/MAC/049) ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Pasākumā ir jāievēro visi epidemioloģiskās drošības noteikumi. Pasākuma ietvaros tiks fotografēts ar mērķi nodrošināt projekta publicitāti.

Sīkāka informācija par pasākumu: Oskars Zuģickis, biedrības “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” koordinators, tālr.: 26565858, e-pasts: oskars@nvoc.lvMēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts