ieteikt draugiem

Preiļu un Dienvidlatgales NVO centri aicina uz Vispasaules NVO dienas kopīgu kafiju

 

Biedrības “Preiļu NVO centrs” un “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” Vispasaules NVO dienas ietvaros šī gada 27. februārī no plkst. 11.00 līdz 12.30 Zoom tiešsaistes platformā aicina nevalstiskās organizācijas uz sarunu.

Kā izveidot un vadīt spēcīgas organizācijas, kas patiesi spēj radīt paliekošas pārmaiņas un uzlabot vidi un dzīvi tiem, kam tas visvairāk nepieciešams? Kas jāņem vērā, domājot par organizācijas izaugsmi, finansēm, komandas vadību un komunikāciju ar sabiedrību? Kādās lamatās neiekrist un kādas iespējas noteikti nepalaist garām?

 

Tēma: “Ilgtspējīgas nevalstiskās organizācijas: vai ar labiem nodomiem ir par maz?” 

Lektori:

– Oskars ZuģickisDienvidlatgales NVO atbalsta centra un Aktīvo iedzīvotāju fonda reģionālais koordinators,

– Madara Ūlande, NVO jomas un sociālo pārmaiņu projektu eksperte un praktiķe, cilvēks ar vairāk kā 15 gadu pieredzi pilsoniskās sabiedrības organizāciju un projektu veidošanā un vadīšanā.

Tiekamies tiešsaistē 27. februārī pulksten 11.00

Pieteikšanās līdz 25 februārim saitē forms.gle/sAefuBJNjWv4d46f8 

Aicinām visus dalībniekus šajā svētku rītā paņemt savu skaistāko kafijas krūzi ar kūpošu kafiju, lai varētu piedalīties konkursā par interesantāko krūzīti.
Būs balva!

Informācija interesentiem: Ineta Liepniece, Preiļu novada komercdarbības speciāliste, Mob. +371 26636243Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts