ieteikt draugiem

Preiļos notika seminārs “Kā stiprināt motivāciju brīvprātīgajam darbam?”

 

Sestdien, 17. februārī, Preiļos notika seminārs “Kā stiprināt motivāciju brīvprātīgajam darbam?”. Seminārā piedalījās sabiedriskā darba veicēji – biedrību un iedzīvotāju konsultatīvo padomju pārstāvji. 
 
Semināru vadīja psiholoģe Inga Reinfelde, kura klātesošos iepazīstināja ar brīvprātīgā darba motīviem, runāja par līderību, par cilvēkiem, kuri spēj ap sevi pulcināt citus, kā arī spēj risināt sabiedrībai svarīgus jautājumus un kādām prasmēm viņiem jāpiemīt.
Tāpat seminārā tika runāts par vadītāju stiliem, kā atpazīt savas komandas uzticamos cilvēkus, par rezultātu sasniegšanu un pozitīvas atgriezeniskās saites saņemšanu, kas ir arī viens no motivāciju stiprinošiem aspektiem brīvprātīgā darba veikšanai.
 
Semināru rīkoja biedrība”Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” sadarbībā ar biedrību “Preiļu nevalstisko organizāciju centrs” un Preiļu novada pašvaldību.
 
 
 
Seminārs notika Kultūras ministrijas un Dienvidlatgales NVO atbalsta centra noslēgtā “Līdzdarbības līgums par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības un mazākumtautību nevalstisko organizāciju līdzdalības veicināšanas jomā Latgales reģionā” (Nr.: Nr.2.5-11-207) ietvaros.
 
 


Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts