ieteikt draugiem

Piešķirts pirmais AIF atbalsts partnerības veidošanai ar donorvalstīm

 

Lai pārrunātu sadarbību Aktīvo iedzīvotāju fonda Stratēģiskā projektā, šī gada augustā Rīgas Vācu kultūras biedrība (RVKB) Latvijā uzņēma Norvēģijas partnera "CBNRM Networking" vadītāju Lars T. Soeftestad no Norvēģijas. RVKB ir pirmā organizācija, kas pieteikusies AIF ceļa un uzturēšanās izdevumu kompensācijai partnerības veidošanai ar donorvalstīm.

Vizītes mērķis bija padziļināti iesaistīties kvalitatīva Rīgas Vācu kultūras biedrības stratēģiskā projekta un iespējamā sadarbības modeļa izstrādē, balstoties uz Latvijas sabiedrības vajadzībām un faktisko situāciju valstī. Norvēģijas eksperts vizītes ietvaros apmeklēja vairākus pasākumus, kā arī tikās ar izglītības iestāžu pārstāvjiem dažādās pilsētās.

Organizācijas pārstāvja bieži atkārtotais moto lauž tradicionālo uzskatu, ka AIF atbalsta saņēmējiem būtu jādodas vizītē uz donorvalstīm nevis otrādi: “Nav iespējams svešā zemē “nošpikot” dzīvesveidu un to atvest līdzi “iesaiņotā kastītē” ieviešanai mājās.” Arī Rīgas Vācu kultūras biedrība, pavadot vairākas kvalitatīvas dienas kopā ar potenciālajiem partneriem, secinājusi, ka šāda tikšanās bijusi ļoti būtiska, atzīstot, ka “ir patiesi vērtīgi, ja uz Latviju atbrauc eksperts, kurš ar skatu no malas ierauga, “iebiksta” un parāda to, kur paši paklūpam un bremzējam, to pat nepamanot.”

RVKB aicina arī citu organizāciju pārstāvjus nebaidīties un izmantot iespēju saņemt atbalstu partnerības veidošanai klātienē, atzīstot, ka Aktīvo iedzīvotāju fonds ir parūpējies par maksimāli vienkāršu pieteikuma formu un operatīvi sniedz konsultācijas administratīvo jautājumu sakārtošanai.

Ja arī jūsu organizācija vēlas savā AIF projektā iekļaut sadarbību ar donorvalstu organizācijām, bet savu kontaktu un iestrāžu nav, aicinām sazināties ar AIF divpusējās un reģionālās sadarbības koordinatori Laumu Kalēju (tālr. 26572229, e-pasts: lauma.kaleja@activecitizensfund.lv) vai reģistrēties starptautiskajā AIF partneru meklēšanas datubāzē - https://ngonorway.org/register.

Savukārt, ja esat jau atraduši potenciālo sadarbības partneri un vēlaties tikties klātienē, lai pārrunātu sadarbību šobrīd izsludinātajā Stratēģisko projektu konkursā vai rudenī gaidāmajā kapacitātes projektu projektā, aicinām izmantot iespēju saņemt vienreizēju  ceļa un uzturēšanās izdevumu kompensāciju līdz 1800 eiro šīs vizītes organizēšanai. Plašāka informācija un iesnieguma forma: https://www.activecitizensfund.lv/lv/jaunumi/aif-jaunumi/atbalsts-donorvalstu-organizaciju-iesaistei-aif-projektos.html

 
 


Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts