ieteikt draugiem

Piedalies Stratēģisko projektu ideju attīstības darbnīcās!

 

Lai potenciālajiem projektu iesniedzējiem palīdzētu sagatavoties Stratēģisko projektu konkursam, Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) aicina piedalīties ideju attīstības darbnīcās visos Latvijas reģionos no 2020. gada 29. jūnija līdz 3. jūlijam. 

Pieteikšanās elektroniski: https://ej.uz/IdejuDarbnicas līdz 25. jūnija plkst. 23.59, vietu skaits ierobežots. Dalībai darbnīcās aicināti pieteikties tikai tādi interesenti, kuru pārstāvētās organizācijas atbilst visiem stratēģisko projektu konkursa iesniedzēju nosacījumiem (skat zemāk). Pirms pieteikšanās aicinām iepazīties ar AIF Stratēģisko projektu konkursa nolikumu.

Katrā norises vietā notiks divas darbnīcas atbilstoši AIF stratēģisko projektu konkursa programmām - “Demokrātijas kultūra” un “Cilvēktiesības”.

Ideju darbnīcu laikā dalībnieki varēs:

Darbnīcas vadīs Rasma Pīpiķe - ilggadēja eksperte pilsoniskās sabiedrības jomā, konsultante organizāciju attīstības jautājumos un zināšanu pārneses kustības RA.DU dibinātāja.

Vēršam uzmanību, ka darbnīcās ir ierobežots dalībnieku skaits – līdz 15 dalībniekiem. Plānotais vienas darbnīcas ilgums - 4 stundas.


Par Stratēģisko projektu konkursu

Līdz 29. jūlija plkst. 14:00 Latvijas pilsoniskās sabiedrības organizācijas (biedrības un nodibinājumi) ir aicinātas iesniegt projektu pieteikumus pirmajā AIF Stratēģisko projektu konkursā. Tā fokuss ir vērsts uz projektiem,

Stratēģisko projektu konkursā var piedalīties tikai tādas pilsoniskās sabiedrības organizācijas, kurām ir vismaz 3 gadu darbības pieredze, vismaz 20 000 eiro vidējais apgrozījums pēdējos 3 gados, kā arī caurskatāma un atklāta darbība un pārvaldes struktūra. Stratēģisko projektu ilgums ir 24-44 mēneši, un Aktīvo iedzīvotāju fonda piešķiramais finansējuma apjoms – no 40 000 līdz 105 000 eiro.

Papildu informācijai par ideju darbnīcām aicinām sazināties ar AIF reģionālajiem koordinatoriem – konsultantiem.

 Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts