ieteikt draugiem

Par ko varēs balsot “Meža vēlēšanās 2021” Līvānu novadā?

 

Turpinot īstenot nebijušu akciju Latvijā #EjamVisiBalsot, kas norisinās Līvānu novadā pirms kārtējām pašvaldību vēlēšanām, iepazīstinām ar vēlēšanu simulācijas “Meža vēlēšanas 2021” kandidātiem, par kuriem balsis varēs atdot mazākie Līvānu novada iedzīvotāji – 1.-4.klašu skolēni.

Pirmais kandidāts – Ezis Adata. Viņš ir meža tradīciju kopējs, kas veido tūrisma maršrutus un sēņo tā, kā to darījuši viņa ģimenē. Eža moto: “Kas mans, tas mans, kas tavs – tas arī mans!”

Otrais kandidāts – Panda Anda. Panda ir līdere gan vietējos brikšņos, gan tālu zemju ekosistēmās. Pandas moto: “Tīrs ir ne tikai tur, kur tīra, bet arī tur, kur nemēslo!”

Trešais kandidāts – Pūce Bobo. Pūce ir gudriniece, kas kārto, organizē, pamāca, komandē, dod instrukcijas, pēta labākos ceļus utt. Pūces moto: “Mūžu dzīvo, mūžu mācies!”

Ceturtais kandidāts – Čeizs Ķepa. Čeizs ir drosmīgs un kārtīgs – sapņo kļūt par īstu policistu. Čeiza moto: “Mieru, tikai mieru!”

Piektais kandidāts –. Zaķis Zibsnis Zaķis ir atpūtas speciālists, kam ļoti patīk piedzīvojumi. Zaķa moto: “Tur, kur citi bremzē, es spiežu gāzi grīdā!”

 

Jau pavisam drīz šie kandidāti tiksies ar Līvānu novada izglītības iestāžu 1.-4.klašu skolēniem, lai neformālā gaisotnē stāstītu par vēlēšanām, to nozīmi, prezentētu sevi un savu priekšvēlēšanu aģitācijas kampaņu, kā arī mudinot vēlēšanu dienā kopā ar vecākiem, vecvecākiem, radiem un draugiem doties balsot uz vēlēšanu iecirkņiem.

“Meža vēlēšanas 2021” norisināsies kopā ar kārtējām pašvaldību vēlēšanām 2021. gada 5. jūnijā. Līdzās esošajiem astoņiem vēlēšanu iecirkņiem Līvānu novadā sadarbībā ar pašvaldību ir plānots izveidot bērnu vēlēšanu iecirkņus, kur paši mazākie vēlētāji varēs atdot savu balsi par vienu no kandidātiem – Ezi Adatu, Čeizu Ķepu, Pūci Bubo, Pandu Andu un Zaķi Zibsni. Ar katru no kandidātiem mazie vēlētāji būs iepazinušies pirms un, balstoties uz viņu programmās norādītajiem principiem un simpātijām, viņi atdos savu balsi par tīkamāko kandidātu “Meža vēlēšanās 2021”. 2021. gada 5. jūnija vakarā tiks apkopots “Meža vēlēšanas 2021” balsojums un paziņots uzvarētājs.

Aktivitātes tiek īstenotas projekta “Kompleksi pasākumi Latgales reģiona iedzīvotāju pilsoniskās aktivitātes veicināšanai” (Nr. 2021/LV/NVOF/MAC/049) ietvaros. To finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts