ieteikt draugiem

Notiks NVO sektora pārstāvju tīklošanās pasākums Krāslavā

 

Pirmdien, 25. martā, no plkst. 10.00 līdz 15.00 Krāslavā, Pils ielā 10, notiks NVO sektora pārstāvju tīklošanās pasākums Latgalē – “Tavās rokās- pasauli kustināt”. Pasākuma mērķis ir stiprināt izpratni par pilsoniskās līdzdalības un iesaistes nozīmi pilsoniskās sabiedrības veidošanā, paaugstināt līdzdalības un iesaistes kapacitāti, motivējot iesaistīties savas kopienas sabiedriskajā dzīvē un kopienas attīstībā.  

 

Reģistrācija līdz 24.03.2024. plkst. 15.00: https://ej.uz/da_krāslavā

Mēs kopīgiem spēkiem meklēsim atbildes uz sekojošiem jautājumiem:

  1. Kā stiprināt izpratni par pilsoniskās līdzdalības un iesaistes nozīmi pilsoniskās sabiedrības veidošanā?
  2. Kā paaugstināt līdzdalības un iesaistes kapacitāti?
  3. Kā motivēt iesaistīties savas kopienas sabiedriskajā dzīvē un kopienas attīstībā?

Tīklojoties Mēs uzzināsim par aktualitātēm pilsoniskās līdzdalības jomā un līdzekļu piesaiste līdzdalības nodrošināšanā un diskutēsim par pilsoniskās līdzdalības formām.

 

Demokrātijas akadēmija ir iniciatīva, kuru realizē Latvijas nevalstiskās organizācijas – biedrība “Latvijas Lauku forums” sadarbībā ar Latvijas Pilsonisko aliansi, Dienvidlatgales NVO atbalsta centru, Kurzemes NVO centru, Valmieras novada fondu un Zemgales NVO centru, apvienojot organizāciju līdzšinējo pieredzi un ekspertīzi, kas gūta 20 gadu garumā NVO sektora un pilsoniskās sabiedrības stiprināšanas aktivitātēs, lai aktualizētu pilsoniskas sabiedrības un līdzdalības jautājumus un to nozīmi, kā arī reaģētu uz esošajiem izaicinājumiem. 

 

Demokrātijas akadēmiju īsteno biedrība “Latvijas Lauku forums” sadarbībā ar Latvijas Pilsonisko aliansi, Dienvidlatgales NVO atbalsta centru, Kurzemes NVO centru, Valmieras novada fondu, Zemgales NVO centru, kā arī sadarbības partneriem NVO un valsts pārvaldē. Demokrātijas akadēmiju finansē EEZ un Norvēģijas grantu programma “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts