ieteikt draugiem

Noslēdzies projekts Latgales mazākumtautību biedrību līdztiesības un sadarbības stiprināšanā

 

Biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” (DNVOAC) no 2018.gada februāra līdz septembrim īstenoja projektu “Latgales reģiona mazākumtautību biedrību līdztiesības un sadarbības stiprināšana”, ko atbalstīja ASV vēstniecība.

 

Projekta ietvaros, lai veicinātu vienlīdzību un sadarbību starp Latgales reģiona mazākumtautību biedrībām un sekmētu reģiona dažādu etnisko grupu mijiedarbību kopīgam labumam no marta līdz jūnijam mērķgrupai um citiem interesentiem Balvos, Preiļos, Daugavpilī, Preiļos un Rēzeknē organizēja izglītojoši informatīvu pasākumu ciklu.

Kā nozīmīgs projekta darba rezultāts ir projekta ietvaros izveidotā un DNVOAC mājas lapā ieintegrētā interneta vietne www.m.nvoc.lv, kas kļuvusi par Latgales mazākumtautību biedrību informācijas aprites platformu kurā tiek apkopota aktuālākā informācija par reģionā esošajām mazākumtautībām un to veikumu.

Paralēli projekta laikā norisināsies mazākumtautību biedrību pārstāvju konsultācijas par projektu vadību, t.sk. par pieteikumu sagatavošanu izsludinātajai “Latgales NVO programmai 2018”, kurā no šīm biedrībām iesniegtajiem projektiem tika atbalstīti pilnīgi visi.

Biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” pateicas ASV vēstniecībai par sadarbību un projekta mērķgrupas atbalstu.

Šis projekts un tajā paustie viedokļi, secinājumi vai ieteikumi var neatspoguļot Valsts departamenta oficiālo nostāju.Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts