ieteikt draugiem

Nevalstiskās organizācijas aicina piedalīties apmācību programmā “Ceļā uz iecietīgāku sabiedrību”

 

Biedrības “Līdzdalības platforma” un “Latvijas Cilvēktiesību Centrs” aicina nevalstiskās organizācijas piedalīties apmācību programmā “Ceļā uz iecietīgāku sabiedrību”.

Lai gan sabiedrības iecietības līmenis pakāpeniski augt, tomēr atsevišķas grupas joprojām bieži saskarās ar dažādām neiecietības izpausmēm, t.sk. diskrimināciju, naida runu un naida noziegumiem.

NVO, t.sk. organizācijām, kas strādā ar jauniešiem, ir nozīmīga loma neiecietības mazināšanā. Nevalstiskajam sektoram ir liela sabiedrības un dažādu mazāk aizsargātu grupu uzticība, ciešais kontakts ar iedzīvotājiem un iespējas uzrunāt sabiedrību interesantā un uzrunājošā veidā.

Mācību programma “Ceļā uz iecietīgāku sabiedrību” ir veidota kā īpašs izglītojošs, metodiskais un atbalsta resurss NVO iecietības veicināšanas jomā, lai ikviena organizācija varētu stiprināt savas zināšanas un prasmes dažādu aktivitāšu un projektu īstenošanā.

Pirmais trīs dienu seminārs notiks Rīgā jau 5.-7.oktobrī.

Programmu vadīs biedrību Latvijas Cilvēktiesību centra un Līdzdalības platformas eksperti.

Dalība semināros ir bezmaksas.

Dalībai programmā var pieteikties līdz 2021.gada 27.septembrim, aizpildot pieteikuma formu: forms.gle/3u8YcZjzHBVyzPza8

Plašākā informācija un programma ir pieejama Latvijas Cilvēktiesību centra mājas lapā: cilvektiesibas.org.lv/lv/news/aicinam-nvo-piedalities-apmacibu-programma-cela-uz-542/

Mācību programma tiek organizēta projektā “Ceļā uz iecietīgāku sabiedrību: informēšana, izglītošana, atbalsts un sadarbība.” Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Jekaterina Tumule, Latvijas Cilvēktiesību centrs, e-pasts: cilvektiesibucentrs@gmail.comMēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts