ieteikt draugiem

Mazākumtautību biedrības apmācīs līdztiesības un sadarbības stiprināšanā

 

Biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” (DNVOAC) projekta* ietvaros, lai veicinātu vienlīdzību un sadarbību starp Latgales reģiona mazākumtautību biedrībām un sekmētu reģiona dažādu etnisko grupu mijiedarbību kopīgam labumam ne tikai interneta vidē, bet arī reālajā dzīvē 2018.gada 8.jūnijā no pl.: 13:00 – 18:00 Daugavpilī rīko semināru Latgales reģiona mazākumtautību NVO pārstāvjiem.

Martā un aprīlī projekta ietvaros notika piecas apmācības četrās Latgales pilsētās, kurā Latgales mazākumtautību NVO pārstāvji tika apmācīti projektrprasmei un pieteikumu sagatavošanu izsludinātajai “Latgales NVO programmai 2018”, kurā no šīm biedrībām iesniegtajiem projektiem tika atbalstīti pilnīgi visi.

Paralēli projekta laikā norisinās mazākumtautību biedrību pārstāvju un konsultācijas par projektu vadību u.c. aktuālajām tēmām.

Projekta ietvaros tiks izveidota mājas lapa, kurā būs apkopota aktuālākā informācija par reģionā esošajām mazākumtautībām un to veikumu. Lapa tiks integrēta DNVOAC mājas lapā www.nvoc.lv. Šajā seminārā klātesošajiem arī tiks prezentēta šī ideja, lai veicinātu informācijas ievākšanas un apkopošanas posma ātrumu.

 

Šis projekts “Latgales reģiona mazākumtautību biedrību līdztiesības un sadarbības stiprināšana”, tapis ar ASV vēstniecības atbalstu. Tajā paustie viedokļi un secinājumi vai ieteikumi var neatspoguļot Valsts departamenta oficiālo nostāju.Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts