ieteikt draugiem

Ludzas iedzīvotāju saliedēšanai Ludzā notikusi "Dobju un domu talka"

 

Otrdien, 30.maijā, skvērā pie Ludzas Bērnu un jauniešu centra notika dobju un domu talka.
 
Pasākumā piedalījās dažādu paaudžu Ludzas iedzīvotāji, uzņēmēji un arī vairāki domes deputāti un darbinieki. Pasākuma noslēgumā, kad talcinieki jau baudīja ugunskurā vārītu zupu, mums pievienojās Ludzas novads priekšsēdētājs Edgars Mekšs, kā arī, Apvienotās Karalistes vēstnieks Latvijā Pols Bramels (Paul Brummel), kas Ludzā bija ieradies reģionālajā iepazīšanas vizītē.
 
Ko mēs varam darīt, lai katram šeit būtu drošāk un laimīgāk? Šāds uzraksts rotā senu māla podu pie jaunizveidotās dobes. Pirmkārt, sargāt izveidoto. Un otrkārt.... to varam izdomāt katrs pats, un tad ķerties pie darīšanas.
 
Projekts tika īstenots, sadarbojoties biedrībai Teātris azotē / Theatre under the Wing ar Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs, Jura Soikāna Ludzas mākslas skola un biedrību Kira”.
 
 
Pasākums notika Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs un Latvijas Republikas Kultūras ministrija “Līdzdarbības līgums par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības un mazākumtautību nevalstisko organizāciju līdzdalības veicināšanas jomā Latgales reģionā” (Nr.: Nr.2.5-8-23) ietvaros.


Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts