ieteikt draugiem

LRT+ uzsāk diskusiju ciklu “Vakcinācija – veselības sargs”

 

2022. gada 23. februārī plkst. 19.00 LRT+ kanālā un ziņu portāla “Новые grani” Facebook lapā būs skatāma pirmā diskusija ciklā “Vakcinācija – veselības sargs”. Covid-19 un vakcinācijas iespējas apturēt šo pandēmiju joprojām ir viena no aktuālākajām tēmām šobrīd. Joprojām informatīvajā laukā ir daudz dažādu viedokļu, grūti saprast, vai informācija ir patiesa vai tikai mīts. Tādēļ pirmais raidījums šajā ciklā būs vērsts par mītiem, kas ir saistīti ar vakcīnām. Vai vakcīna ir droša? Vai tā var izraisīt blakus efektus? Vai ir jāvakcinējas, ja cilvēks ir vesels un labā fiziskā formā?

Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes rast palīdzēs pieaicinātie eksperti Sergejs Pikta, kas ir Daugavpils reģionālās slimnīcas kardiologs, un Dina Hublarova-Pokšāne, kas pārstāv klīniku “LUC MEDICAL” un ir masu vakcinācijas centra koordinatore Daugavpilī.

Nākamās diskusijas būs 2022. gada 9. un 23. martā plkst. 19.00.

Lai novērstu vilcināšanos ar vakcināciju pret Covid-19, Zinc tīkls, sadarbojoties ar Apvienotās Karalistes valdību un Latvijas Valsts kanceleju un piesaistot pilsoniskās organizācijas Latgales reģionā, veido raidījumu ciklu, lai Latgales reģiona iedzīvotājiem nodrošinātu piekļuvi informācijai un palīdzētu izdarīt apzinātu izvēli par vakcināciju pret Covid-19.

Šī programma ir tapuši sadarbībā ar Apvienotās Karalistes valdību un Latvijas Valsts kanceleju. 

 Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts