ieteikt draugiem

LRT+ noslēdzošā diskusija ciklā “Vakcinācija – veselības sargs”

 

2022. gada 23. martā plkst. 19.00 LRT+ kanālā un ziņu portāla “Новые grani” Facebook lapā būs skatāma trešā – noslēdzošā – diskusija ciklā “Vakcinācija – veselības sargs”.  Šajā raidījumā kopā ar ekspertiem tiks rastas atbildes par jauno vakcīnu Nuvoxovid un tās atšķirībām no līdz šim pieeajamajām vakcīnām, kā arī tiks runātas, kas ir garasi Covid-19 un kā izslimošana ar Covid-19 ietekmē fizisko un mentālo veselību. Diskusijā piedalīsies Latvijas biomedicīnas pētījumu un studiju centra zinātnieks Ņikita Zrelovs, rehabilitācijas centra “Vaivari” valdes priekšsēdētāja Anda Nulle un psiholoģe Jeļena Kaļiņina.

Lai novērstu vilcināšanos ar vakcināciju pret Covid-19, Zinc tīkls, sadarbojoties ar Apvienotās Karalistes valdību un Latvijas Valsts kanceleju un piesaistot pilsoniskās organizācijas Latgales reģionā, veido raidījumu ciklu, lai Latgales reģiona iedzīvotājiem nodrošinātu piekļuvi informācijai un palīdzētu izdarīt apzinātu izvēli par vakcināciju pret Covid-19.

Šī programma ir tapuši sadarbībā ar Apvienotās Karalistes valdību un Latvijas Valsts kanceleju. Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts