ieteikt draugiem

Latgales NVO aicina piedalīties seminārā “Stratēģiska pieeja mazākumtautību NVO darbībai”

 

Lai veicinātu Latgales mazākumtautību (MT) nevalstiskās organizācijas (NVO) domāt stratēģiski un plānveidīgi ne tikai tuvākajos mēnešos, bet arī turpmākajos gados, Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs (DNVOAC) rīko apmācības “Stratēģiska pieeja mazākumtautību NVO darbībai  mazākumtautību NVO un tām NVO, kas strādā ar MT aktualitātēm. Apmācību laikā tiks īstenota savas NVO cilvēkresursu – darbinieku un brīvprātīgo – analīze, plānota nākamo gadu stratēģija un tai atbilstošas aktivitātes, kuras varēs īstenot ar DNVOAC un Kultūras ministrijas atbalstu.

Lai arī mazākumtautību NVO, kā arī NVO, kas strādā ar citām tautībām, plānotu efektīgāku savas organizācijas darbību ilgtermiņā, DNVOAC aicina piedalīties apmācību ciklā “Stratēģiska pieeja MT NVO darbībai”:

 

Apmācību sākums pl.: 10:00

 

Apmācības sevī ietver:

 

Mācības vadīs Oskars Zuģickis – organizāciju attīstības speciālists ar pieredzi praktiskajā lobēšanā un sabiedrības līdzdalības procesu organizēšanā. Lektors pēc pasākumiem nodrošinās bezmaksas konsultācijas par organizāciju attīstību un uzņēmums MeYou.One.

Lai savas biedrības un nodibinājuma statūtu ietvaros NVO būtu iespējams īstenot aktivitātes, kas būtiski atbalsta organizācijas attīstību, Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs ar Kultūras ministrijas atbalstu nodrošinās no 800 – 1500 eiro lielu atbalstu katrai idejai līdz 2023.gada jūlijam.

 

Nevalstiskās organizācijas attīstīs idejas, kas atbilst noteiktiem uzdevumiem un jomām:

 

Informācijai: DNVOAC koordinators Oskars Zuģickis, t.: 26565858, e-pasts: oskars@nvoc.lv

 

Apmācības notiek Kultūras ministrijas un biedrības “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” līdzdarbības līguma “Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības un mazākumtautību nevalstisko organizāciju līdzdalības veicināšanas jomā Latgales reģionā” (Nr.:Nr.2.5-8-23) ietvaros.Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts