ieteikt draugiem

Latgales kopienu pārstāvji strādā pie projektu pieteikumu rakstīšanas

 

2020.gada 2.oktobrī noslēdzās otrā 4 dienu tiešsaistes mācību sesija topošajiem un esošajiem kopienu līderiem, ko organizēja biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” (DNVOAC) sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā, lai veidotu pozitīvas pārmaiņas kopienās un veicinātu sabiedrības saliedētību tajās. No vairāk kā 30 dalībniekiem, kas izteica vēlmi piedalīties apmācībās, 22 ieguva apliecinājumu par veiksmīgu dalību tajās, kas viņiem un 69 pirmās kārtas dalībniekiem sniedz iespēju piedalīties 2.kārtas ierobežotas atlases kopienu iniciatīvu konkursā, lai saņemtu finansiālu atbalstu līdz 3 tūkstošiem eiro savas idejas īstenošanai.

2020.gada 16.oktobrī DNVOAC tiešsaistē organizēs “Ideju tirgu”, kur tiks prezentētas projektu idejas un būs iespēja saņemt atgriezenisko saiti par savu ideju no ekspertiem un pārējiem dalībniekiem. 2020.gada 22.oktobrī tiks organizēts tiešsaistes seminārs par kopienu iniciatīvu konkursu, palīdzot potenciālajiem pieteikumu iesniedzējiem izprast konkursa nosacījumus. 2020.gada 30.oktobrī ir jāiesniedz pieteikumi, ko izskatīs vērtēšanas komisija. Jau no 2020.gada 23. novembra līdz  2021.gada 12. Februārim tiks uzsākta apstiprināto kopienu iniciatīvu īstenošana Latgales reģionā.

Kopienu iniciatīvu konkursa "Darbīgās kopienas Latgalē" 2.kārtas nolikums

Kopienu iniciativu konkursa "Darbīgās kopienas Latgalē" 2.kārtas pieteikuma veidlapa 

Dienvidlatgales NVO atbalsta centra projekts“Darbīgās kopienas Latgalē 2020-2021” tapis sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā “People to People Cultural Engagement” programmas ietvaros. Vairāk par British Council darbību Latvijā meklē www.britishcouncil.lv

Uzzini vairāk par DNVOAC aktivitātēm šeit: https://www.facebook.com/DNVOACMēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts