ieteikt draugiem

Latgales jauniešu-līderu apmācības

 

Lai veicinātu Latgales jauniešu informētību, zināšanas par to, kas ir aktīva pilsoniskā sabiedrība, kā var līdzdarboties un iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesos, biedrība "Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs" sadarbībā ar EUROPE DIRECT Dienvidlatgale centru, Eiropas Parlamenta deputāti Dace Melbārdi un Latgales plānošanas reģiona pašvaldībām no 1. līdz 4. augustam rīko jauniešu līderu apmācības "Ar stiprām saknēm Latvijā un Eiropā", kas notiks viesu mājā "Pie Ismeru ezera", Rēzeknes novadā.

 

Interesentus līdz 27.07.23. aicinām pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu: https://forms.gle/SVFNMaPJCCWdfNaF7
Atlases rezultāti tiks paziņoti 28. jūlijā no rīta.
 
Četru dienu garumā moderatoru – Daces Melbārdes, Lindas Loces, Vitas Brakovskas, Oskara Zuģicka u.c. lektoru vadībā – dalībniekiem būs iespēja gan attīstīt individuālās prasmes, izprast mijiedarbību un procesus komandā, gan arī mācīties par sociālo atbildību, līdzdalību, iesaistīšanos, lai nepaliktu malā sabiedrībā notiekošajos procesos, bet tos izprast un zināt, kā rīkoties un kā var tos ietekmēt.
 
 
Pasākums notiek DNVOAC projekta “Kompleksi pasākumi Latgales reģiona iedzīvotāju pilsoniskās aktivitātes veicināšanai” ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no valsts budžeta līdzekļiem. Apmācības līdzfinansē ETP grupa Eiropas Parlamentā.
 
 
"Ar stiprām saknēm Latvijā un Eiropā" rīko Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs, Europe Direct Dienvidlatgale centrs, Eiropas Parlaments Latvijā deputāte Dace Melbārde sadarbībā ar Latgales plānošanas reģiona pašvaldībām.
 
Dalībnieki: 20 Latgales reģiona jaunieši.
 
Kontaktinformācija interesentiem: Oskars Zuģickis, t: 26565858, e-pasts: oskars@nvoc.lv


Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts