ieteikt draugiem

Latgalē noslēgušās iedzīvotāju konsultācijas

 

Īstenojot Sabiedrības integrācijas fonda programmas projektu, biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” (DNVOAC) sadarbībā ar partneri Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) struktūrvienību „Daugavpils pilsētas komiteja” ir noslēgusi Latgales reģiona iedzīvotāju informēšanu par vakcinācijas pret Covid-19 nepieciešamību. LSK Daugavpils pilsētas komiteja ir sniegusi 883 konsultācijas, aptverot Daugavpils valstspilsētas, Augšdaugavas, Krāslavas un Balvu novadus, piesaistot mediķus šīm konsultācijām. Vairākums – 84% - bija  Daugavpils valstpilsētas iedzīvotāji, 8% - Balvu novada iedzīvotāji, 6% - Krāslavas novada iedzīvotāji un 2% no Augšdaugavas novada.

57% iedzīvotāju, kas saņēma konsultācijas, bija senioru grupā. Konsultācijās arī tika uzrunāti dažādu tautību iedzīvotāji – 86% no uzrunātajiem bija krievu vai citas tautības pārstāvji.

Kopumā projekta ietvaros konsultācijas saņēma 1198 Latgales reģiona iedzīvotājs.

Šī gada oktobrī DNVOAC parakstīja līgumu ar Sabiedrības integrācijas fondu par projekta “Atbalsts NVO sabiedrības informēšanai par vakcināciju pret Covid-19 Latgales reģionā.” Tā ietvaros tiek sniegtas gan individuālās konsultācijas, izskaidrojot vakcinācijas nozīmi un nepieciešamību, lai mazinātu risku saslimt ar Covid-19 un pasargātu sevi un tuviniekus no šī vīrusa, kā arī īstenota informatīvā kampaņa, rīkojot diskusijas ar ekspertiem, organizējot televīzijas raidījumus un veidojot publikācijas vietējos medijos.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Informācijai: Oskars Zuģickis, biedrības “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” koordinators, tālr.: 26565858, e-pasts: oskars@nvoc.lvMēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts