ieteikt draugiem

Kapacitātes projekti: piedalies sadarbības veidošanas pasākumā ar donorvalstu organizācijām

 

Ja Tu meklē sadarbības partneri no donorvalstīm savam topošajam AIF kapacitātes projektam, šī ir iespēja Tev! 8. decembrī no pulksten 12.00 līdz 15.00 tiešsaistē, platformā Zoom, notiks Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) sadarbības veidošanas pasākums jeb Tava iespēja iepazīties ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas organizācijām.

Pasākumā piedalīsies organizācijas no donorvalstīm, kuras ir ieinteresētas sadarbībai ar Latvijas organizācijām pilsoniskās sabiedrības organizāciju un indivīdu kapacitātes celšanā, finanšu ilgtspējas un sadarbības veidošanā.

Vēršam uzmanību, ka AIF Kapacitātes projektu konkursā par partnerību ar donorvalstu organizācijām projekts var saņemt līdz 2 punktiem, kā arī jēgpilna partnerība var būt vērtīgs ieguldījums projekta mērķu sasniegšanā un plašākas ietekmes radīšanā.

Piesakies pasākumam līdz 6. decembrim tiešsaistēLai radītu pamanāmāku iespaidu, aicinām izveidot īsu vizītkarti mūsu veidotajā sagatavē.

Ņem vērā:

Pasākuma pirmajā daļā dalībniekus uzrunās Norvēģijas vēstnieks Kristians Ēdegors (Kristian Ødegaard) un pārstāvji no Norvēģijas Helsinku komitejas, kam sekos Latvijas AIF īsa prezentācija, liekot akcentus uz Kapacitātes projektu konkursu un iespējamo partneru iesaisti projektos. Otrajā daļā notiks vērtīga lekcija un darbs tematiskajās darba grupās par kapacitātes celšanas metodēm organizācijās, kā arī labie Latvijas projektu piemēri iepriekšējā Kapacitātes konkursa ietvarā. Savukārt jau konkrētākas projektu un partneru iesaistes idejas varēs apspriest pasākuma trešajā daļā – pēc pulksten 14.00, satiekoties sarunās ar organizāciju pārstāvjiem no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas.

Vai Tev ir bijusi veiksmīga sadarbība ar kādu organizāciju Islandē, Lihtenšteinā vai Norvēģijā? Tad aicini šo organizāciju pieteikties dalībai divpusējās sadarbības veidošanas pasākumā, lai iepazītu Latvijas potenciālos sadarbības partnerus kopīgu projektu izstrādei. Organizācijas no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas dalību var pieteikt ŠEIT.

 

Kontaktinformācija:
Lauma Kalēja, divpusējās un reģionālās sadarbības koordinatore
lauma.kaleja@activecitizensfund.lvMēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts