ieteikt draugiem

Jaunieši ir aicināti pieteikties tiešsaistes medijpratības projektam “MediaLab”

 

No 25. līdz 29. oktobrim norisināsies tiešsaistes medijpratības projekts “MediaLab Critical Thinking”, kuru organizē Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs sadarbībā ar biedrību “New East”. Šī gada tēma – kritiskā domāšana.

Tuvojoties Pasaules Medijpratības un Informācijpratības nedēļai 2021, jaunieši vecumā no 14 līdz 22 gadiem tiek aicināti piedalīties projekta “MediaLab Critical Thinking” izglītojošajā programmā, kas palīdzēs attīstīt un uzlabot medijpratības prasmes. Projekts norisināsies tiešsaistē. Darba valoda – angļu valoda. Programma tiks pielāgota atbilstoši vecumposmam.

“MediaLab Critical Thinking” dalībnieki saņems trīs videolekcijas ar žurnālistu un medijpratības ekspertu padomiem par satura radīšanu un analizēšanu. Programmas ietvaros jauniešiem būs jāsagatavo un jāiesniedz trīs radoši uzdevumi, kuri būs saistīti ar ekspertu lekcijām. Aktīvākie un radošākie dalībnieki cīnīsies par galvenajām balvām – portatīvo datoru, planšetdatoru un viedpulksteni.

Pieteikuma anketa ir aizpildāma līdz 22. oktobrim šeit. Vietu skaits ir ierobežots, dalība – bez maksas.

Informāciju sagatavoja: LCB ASV Informācijas centra vadītāja Diāna Celitāne, Tālr.: 65422483, e-pasts: diana.celitane@lcb.lv
www.facebook.com/InfoUSADaugavpilsMēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts