ieteikt draugiem

Jau 5.jūnijā norisināsies "Meža vēlēšanas 2021" Līvānu novadā

 

Jau 2021. gada 5. jūnijā no plkst. 10:00 līdz 16:00 Līvānu novadā būs atvērti 8 iecirkņi, kas atradīsies blakus esošajiem pašvaldību vēlēšanu iecirkņiem, kur jaunākie Līvānu novada iedzīvotāji varēs atdot savu balsi "Meža vēlēšanas 2021!", kas norisinās akcijas  #EjamVisiBalsot ietvaros.
 
Kā rīkoties?
  • 5.jūnijā no plkst. 10:00 līdz 16:00 droši nāc klāt kādā no "Meža vēlēšanas 2021" iecirkņiem un saki, ka vēlies nobalsot!
  • Saņemot vēlēšanu zīmi - izdari savu izvēli: kandidāta vārdam blakus ievelc “+”, ja balso PAR, “-”, ja balso PRET.
  • Vēlēšanu zīmi iemet urnā.

 

Atdot savu balsi par vienu no pieciem kandidātu sarakstiem "Meža vēlēšanās 2021": 1.saraksts – Ezis Adata, 2.saraksts – Čeizs Ķepa, 3.saraksts – Panda Anda, 4.saraksts – Zaķis Zibsnis un 5.saraksts – Pūce Bubo. 

 

 

 

1.SARAKSTS - EZIS ADATA!

Ezim Adatam ir daudz ideju, kā palielināt meža ražošanu, labklājību un izaugsmi! Ezis ir gatavs būt par Jūsu karali un kalpu, solot, ka turpmākajos 4 gados nolīs visbagātākais sēņu lietus, kas nodrošinās Jums pārticību, bagātību un laimīgu, bezrūpīgu dzīvi mūsu diženajā mežā! Visu saražoto un savākto glabās jaunuzceltajos angāros meža nomalē! Bet lūk šajā koku masīvā radīs ražošanas zonu, kur kur pārstrādās sēnes un nodrošinās izcilas darba vietas mūsu meža iedzīvotājiem! Ikkatra balss būs ieskaitīta manā kontā! Balsojiet par sarakstu Nr. 1! 

 

2.SARAKSTS - ČEIZS ĶEPA! 

Čeizam Ķepam nekas nav par grūtu, neviens nav par sīku! Ja gribam savu mežu padarīt par drošāko vietu uz pasaules, tad jārīkojas nekavējoties! Čeizs Ķepa steidz palīgā ikvienam, kam gadījusies ķibele! Salūzis luksofors? Varbūt notikusi zādzība? Saplīsis auto? Čeizs Ķepa to atrisinās kosmosa- turbo ātrumā! Jo tikai Čeizam Ķepam vienīgajam mežā piemīt tāda enerģija, ātrums un drosme, kas atrisinās jebkuru problēmu! Balso par sarakstu Nr. 2., un Čeizs Ķepa apsola būt Tavs draugs un uzticams sargs turpmākos 4 gadus! 

 

3.SARAKSTS - PANDA ANDA! 

Panda Anda piesaka sevi meža domes priekšsēdētājas amatam, jo ir izcilas zināšanas un sasniegumi ekosistēmas zinātnes nozarē! Ja atdosi savu balsi par Pandu Andu - Tu: 1) elposi svaigāko un modernāko gaisu; 2)dzersi vistīrāko un minerālvielām bagātāko ūdeni; 3) ēdīsi vegānisku, bezatkritumu pārtiku; 4) katru rudeni kopā ar gājputnu aviospēku kompāniju varēsi doties pieredzes apmaiņā vai ceļojumā uz siltajām zemēm un pavasarī atgriezties! "Meža vēlēsanās" balso par sarakstu Nr. 3.!

 

4.SARAKSTS - ZAĶIS ZIBSNIS! 

Jautrais un draiskulīgais Zaķis Zibsnis šajās "Meža vēlēšanās 2021" ir vienīgais kandidāts, kas sola tikai un vienīgi atpūsties! Atpūta dzīvniekiem ir ļoti svarīga! Nekādas strādāšanas, nekādas agro rītu celšanās un nekāda stresa! Šo mežu Zaķis Zibsnis pārvērtīs par iecienītāko izklaides vietu valstī, kur pat dzīvnieki no pilsētas gribēs atgriezties uz dzīvi mežā! Jau nākamajā dienā pēc vēlēšanām Zaķis Zibsnis sasauks meža inženieru asociācijas biedrus uz lielo sapulci, lai uzsāktu darbu pie atrakciju parka izveides! Atpūta 4 gadu garumā - tas tik būs vareni! Balsojiet par sarakstu Nr. 4.!

 

5.SARAKSTS - PŪCE BOBO! 

Pūce Bobo uzskata, ka mežā ir jādzīvo gudriem, drosmīgiem un izglītotiem dzīvniekiem! Pūce Bobo apsola, ka nākamo 4 gadu laikā mežs piedzīvos vēl nebijušas pārvērtības. Šeit būs pieejamas visdrošākās ligzdošanas vietas jaunajām ģimenēm, katrai dzīvnieku un putnu sugai būs pielāgotas pārvietošanās automaģistrāles, bet putniem atklāts jauns, aerodinamisks gaisa ceļš! Balsojiet par Pūci Bobo un sarakstu Nr. 5 - tas būs gudrs ieguldījums Jūsu nākotnē!

 

Iecirkņus atradīsi esošo 8 pašvaldību vēlēšanu iecirkņu tuvumā šajās vietās: 

Līvānu novada kultūras centrs

Rīgas iela 105, Līvāni, Līvānu nov.

J.Graubiņa Līvānu mūzikas un mākslas skola  

Raiņa iela 4, Līvāni, Līvānu nov.

Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs “Kvartāls”

Lāčplēša iela 28, Līvāni, Līvānu nov.

Rožupes kultūras nams

"Rožupes Kultūras Nams", Rožupe, Rožupes pag., Līvānu nov.

Turku pagasta pārvalde

"Turku Pagasta Pārvalde", Zundāni, Turku pag., Līvānu nov.

Jersikas tautas nams

Liepu iela 5, Upenieki, Jersikas pag., Līvānu nov.

Rudzātu pagasta bibliotēka

Miera iela 1, Rudzāti, Rudzātu pag., Līvānu nov.

Sutru pagasta pārvalde

Uzvaras iela 5, Sutri, Sutru pag., Līvānu nov.

 

 Aktivitātes tiek īstenotas projekta “Kompleksi pasākumi Latgales reģiona iedzīvotāju pilsoniskās aktivitātes veicināšanai” (Nr. 2021/LV/NVOF/MAC/049) ietvaros. To finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts