ieteikt draugiem

Iznākusi Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes rokasgrāmata līderiem

 

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Jaunatnes nodaļu vadītāji tika aptaujāti, un, balstoties uz viņu vajadzībām, tika izstrādāts treniņa kurss “Līdera spēks” un interaktīvs atbalsta materiāls “LSKJ rokasgrāmata līderiem”. To iespējams apskatīt un lejupielādēt šeit. Rokasgrāmatā iekļautas 15 darbā ar jaunatni aktuālas tēmas, ko papildina praktiski uzdevumi, QR kodi uz noderīgiem ārējiem resursiem.

Rokasgrāmatā ir informācija par Sarkanā Krusta vēsturi, pamatprincipiem, mērķiem, pamatuzdevumiem un programmām, kā arī tai ir trīs daļas. 1.daļā "PAR MANI" ir aprakstītas līderu lomas un kompetences, 2. daļā "KOMANDA" - par komandas veidošanos un situāciju risināšanu, 3.daļā "DARBĪBA" - par projektu un citu aktivitāšu organizēšanu, neformālās izglītības metodēm un citām aktualitātēm. 

 

 

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” kopš  2021. gada 1. maija īsteno projektu “Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes kapacitātes un ilgtspējas celšana nacionālā līmenī” nr. AIF/2021/IK/172, ko finansē Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu 2014.-2021. gadam programma “Aktīvo iedzīvotāju fonds” Latvijā.Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts