ieteikt draugiem

DNVOAC īstenos projektu par sabiedrības informēšanu par vakcināciju pret Covid-19

 

Biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” (DNVOAC) ir parakstījusi līgumu ar Sabiedrības integrācijas fondu par projekta “Atbalsts NVO sabiedrības informēšanai par vakcināciju pret Covid-19 Latgales reģionā.” Kopā ar sadarbības partneriem – biedrību “Latvijas Sarkanā Krusta struktūrvienība “Daugavpils pilsētas komiteja”” un Rēzeknes invalīdu biedrību – ir plānots īstenot dažādas iniciatīvas līdz pat 2021. gada 29. decembrim.

Kopīgiem spēkiem ar Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils komiteju un Rēzeknes invalīdu biedrību projekta aktivitātēs ir plānots iesaistīt visas Latgales reģiona pašvaldības, lai vismaz 1100 reģiona iedzīvotāji gan pilsētās, gan pagastu teritorijās saņemtu individuālās konsultācijas par vakcinācijas nozīmi un tās nepieciešamību, lai mazinātu risku saslimt ar Covid-19 un pasargātu sevi un savus tuviniekus no šī vīrusa.

Paralēli DNVOAC īstenos informatīvo kampaņu, organizējot diskusijas ar ekspertiem veselības aprūpē, pirmā notiks jau 2021. gada 5. novembrī Latgales vēstniecībā “Gors” un tiks translēta tiešsaistē DNVOAC Facebook lapā šeit, savukārt otrā – 11. novembrī turpat DNVOAC Facebook lapā. Projekta ietvaros ir plānots arī veicināt izpratni reģiona iedzīvotāju vidū par vakcinācijas nozīmi, veidojot diskusijas Latgales Reģionālajā Televīzijā, kā arī publicējot informāciju vietējos laikrakstos “Latgales Laiks”, “Ludzas zeme” un “Vietējā Latgales avīze” kā latviešu, tā krievu valodā.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Informācijai: Oskars Zuģickis, biedrības “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” koordinators, tālr.: 26565858, e-pasts: oskars@nvoc.lvMēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts