ieteikt draugiem

Demokrātijas kafejnīca Rēzeknē

 

2021. gada 15. oktobrī no plkst. 14:00 līdz 16:00 Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras namā norisināsies demokrātijas kafejnīca, ko rīkot biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” sadarbībā ar biedrību “ART MARKET”.

Uz sarunām tiek aicināti vietējie iedzīvotāji un viedokļu līderi, lai neformālā atmosfērā pie kafijas tases diskutētu kopā ar Aleksandru Bartaševiču, Arnoldu Drelingu, Juri Gunti Vjaksi, Edmundu Teirumnieku un Ričardu Oļševski un veidotu konstruktīvu dialogu par aktuālajām tēmām vietējā kopienā – sabiedrības aktivitāte, iesaistīšanās, demokrātija un tās vērtības.

Vēl ir paredzēta demokrātijas kafejnīca, kas norisināsies 21. oktobrī Daugavpilī. Detalizēta informācija par šiem pasākumiem tiks publicēta pirms to norises.

Pasākums norisinās projekta “Kompleksi pasākumi Latgales reģiona iedzīvotāju pilsoniskās aktivitātes veicināšanai” (Nr. 2021/LV/NVOF/MAC/049) ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Pasākumā ir jāievēro visi epidemioloģiskās drošības noteikumi. Pasākumā tiks fotografēts ar mērķi nodrošināt projekta publicitāti.

Informācijai: Oskars Zuģickis, DNVOAC koordinators, t.: 26565858, e-pasts: oskars@nvoc.lv  un biedrība “ART MARKET”, e-pasts: artmarketlv@gmail.com.Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts