ieteikt draugiem

Daugavpilī tiks atklāts Latgales jauniešu pasākumu cikls “Ar Eiropys tvierīni Latgolā”

 

Trešdien, 16. septembrī, Daugavpils Vienības namā tiks atklāts pasākumu cikls “Ar Eiropys tvierīni Latgolā”, kurā piedalīsies teju 100 dalībnieki no 13 Latgales pašvaldību 22 mācību iestādēm.

Pasākumu cikls “Ar Eiropys tvierīni Latgolā” tiek rīkots ar mērķi veicināt jauniešu radošo domāšanu, ideju ģenerēšanas spējas, pilnveidot prezentācijas un komunikācijas prasmes, veicināt kritisko domāšanu un līdzdalību sabiedrībai svarīgu jautājumu risināšanā.

Visas dienas garumā pasākumā “Mūsdienu komunikācija un informācija, dezinformācijas posts un digitālo prasmju nozīme” jaunieši iesaistīsies gan diskusijās, gan medijpratības, kritiskās domāšanas un digitālo prasmju pielietošanā. Jaunieši padziļinās zināšanas par mūsdienu informācijas vidi un dezinformāciju, piedalīsies paneļdiskusijā par medijpratības nozīmi un tiešsaistē ar speciālistiem no Briseles izzinās sociālo mediju ietekmi, neatkarīgo mediju nozīmi u.c.

Tam sekos ideju ģenerēšanas darbnīcas, kuru ietvaros jauniešu komandām būs iespēja izstrādāt un prezentēt savas idejas atbilstoši pasākuma tēmai. Žūrija izvēlēsies labāko ideju, kuras realizēšanai tiks nodrošināts finansējums 1000 eiro apmērā.

Nākamais pasākums, kas tiks veltīts jauniešu līdzdalībai un jaunatnes starptautiskai sadarbībai, norisināsies 7. oktobrī Rēzeknē.

Pasākumu rīko biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” (DNVOAC) un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar Kultūras ministriju, Latgales plānošanas reģionu, Daugavpils Vienības pamatskolu un Daugavpils pilsētas domi.

Kontaktinformācija: Oskars Zuģickis, DNVOAC koordinators, tālr.: 26565858Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts