ieteikt draugiem

Daugavpilī notiks Jauno līderu tīklošanās pasākums

 

2024. gada 10. janvārī viesnīcā “Par Hotel Latgola” (Ģimnāzijas iela 46, Daugavpils) no plkst. 16:00- 19:00 biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” (DNVOAC) projekta “Demokrātijas akadēmija”* ietvarosrīko, īpaši nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un pilsoniski aktīviem iedzīvotājiem veidotu pasākumu “Pilsoniski aktīvs cilvēks un ES!”, kura mērķis ir  atraktīvi un kopīgi tīklojoties izspēlēt “Eiropas vēlēšanu simulācijas” spēli un neapmaldīties “Demokrātijas labirintā”.

 

Pasākumā nodefinēsim 2024. gada apņemšanos: būt pilsoniski aktīvam savas kopienas dzīvē un kopīgiem spēkiem meklēsim atbildes uz tādiem jautājumiem kā:

  1. Kā stiprināt izpratni par demokrātiskās līdzdalības un iesaistes nozīmi pilsoniskās sabiedrības veidošanā?
  2. Kā es varu iesaistīties un būt aktīvs pilsonis?
  3. Kā motivēt iesaistīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās un izrādīt savu pilsonisko nostāju?

 

Tīklojoties Mēs:

“Pilsoniski aktīva sabiedrība ir demokrātiskas Latvijas valsts pamatvērtība. Mūsu un Jūsu darbs, iesaiste, līdzdalība un līdzatbildība veido sabiedrību un valsti. Šīs tiešsaistes mācības paredzētas tieši NVO sektora pārstāvjiem, lai paplašinātu zināšanas un prasmes, lai spēcinātu organizācijas kapacitāti, attīstītu stratēģisko domāšanu un spēju reaģēt uz pārmaiņām.” saka biedrības DNVOAC vadītājs Oskars Zuģickis.

 

Lai piedalītos šajā pasākumā, interesentus līdz 6. janvārim, plkst. 18.00 aicinām reģistrēties ej.uz/AktivsES . Ņemot vērā, ka vietu skaits ir ierobežots, aicinām pieteikšanos neatstāt uz pēdējo brīdi.

 

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties pa tālruni +371 26 030 416 vai e-pastu: oksanasorocina@inbox.lv

 

*-Demokrātijas akadēmija ir iniciatīva, kuru realizē Latvijas nevalstiskās organizācijas – biedrība “Latvijas Lauku forums” sadarbībā ar Latvijas Pilsonisko aliansi, Dienvidlatgales NVO atbalsta centru, Kurzemes NVO centru, Valmieras novada fondu un Zemgales NVO centru, apvienojot organizāciju līdzšinējo pieredzi un ekspertīzi, kas gūta 20 gadu garumā NVO sektora un pilsoniskās sabiedrības stiprināšanas aktivitātēs, lai aktualizētu pilsoniskas sabiedrības un līdzdalības jautājumus un to nozīmi, kā arī reaģētu uz esošajiem izaicinājumiem.

 

Projektu “Demokrātijas akadēmija” īsteno biedrība “Latvijas Lauku forums” sadarbībā ar Dienvidlatgales NVO atbalsta centru, Latvijas Pilsonisko aliansi, Kurzemes NVO centru, Valmieras novada fondu, Zemgales NVO centru, kā arī sadarbības partneriem NVO un valsts pārvaldē. Demokrātijas akadēmijas īstenošana iespējama, pateicoties Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” (AIF) finansiālajam atbalstam. Projekta kopējās izmaksas ir 300 000 EUR, un tās 100% apmērā nosedz AIF.

 Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts