ieteikt draugiem

CARNIKAVAS PIEREDZE SOCIĀLĀ JOMĀ

 

2011.gada 27.septembrī 16 pārstāvji no Latgales reģiona NVO, kas darbojas sociālajā jomā devās pieredzes apmaiņā uz Carnikavu ar mērķi iepazīties ar kolēģu darbu sociālā jomā un apmeklēt Carnikavas novada alternatīvās aprūpes centra „Pīlādzis", kas ir izslavēts kā viens no labākajiem tāda veida centriem Latvijā, jo piedāvā plašas iespējas pensijas vecuma cilvēkiem un personām ar īpašām vajadzībām un funkcionāliem traucējumiem kā arī jauniešiem un bērniem no sociāli nelabvēlīgām ģimenēm.

Carnikavas speciālā internātpamatskola piedāvāja viesiem interesantu apmeklējuma programmu un stāstīja par saviem pakalpojumiem un audzēkņiem. 

Kā stāsta paši skolas darbinieki: „ Mēs esam šeit, lai skatus vērstu debesīs, Un paļautos uz tām! Mēs esam šeit - viens otram līdzās, Ar labām domām, labiem darbiem Un dāsnām sirdīm. Mūsu skola pie Gaujas, Ar skatu uz jūru... Skolēni-bērni ar speciālām vajadzībām un kustību traucējumiem. No kurienes - skolā mācās jaunieši un bērni no dažādiem Latvijas novadiem, daļa brauc no bērnu sociālās aprūpes centriem. Kas viņiem ir skola - sapņu un ieceru piepildījuma vieta, kur droši var justies un apgūt noderīgu arodu".

Pilni jauniem iespaidiem un guvuši iedvesmu jauniem darbiem Latgales reģiona sociālās jomas NVO pārstāvji ir gatavi ķerties pie jauniem projektiem un īstenot savas ieceres.

Vairāk informācijas par citām projekta aktivitātēm:
Oskars Zuģickis
Projekta koordinators
Tel.:  26565858
e-pasts: oskars@nvoc.lvMēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts