ieteikt draugiem

Aizvadīta biedrības "Cita Daugavpils" līdzdalības domnīca

 

13. jūnijā Pilsonisko prasmju stiprināšanas domnīcā kopā ar biedrības Cita Daugavpils biedriem, brīvprātīgajiem, sadarbības partneriem, kā arī citiem interesentiem diskutējām par ☞ līderību, komunikāciju un līdzdalību, kā arī praktiskos uzdevumos centāmies apzināt savas prasmes un mūsu izpratni par līdzdalības procesiem un iespējām pašvaldībās. Vakara gaitā izvērtējām mūsu prasmes, personīgās iezīmes, kas veicina vai kavē mūsu līdzdalību un, kādas prasmes vēlamies pilnveidot, lai uzlabotu mūsu personīgo un organizācijas kapacitāti. 
 

 

Šī domnīca arī ļāva mums pašiem saprast, ka Cita Daugavpils tiešām veido nozīmīgu domu apmaiņas, atbalsta, koprades un kopīgo darbu pilsonisko telpu, veicinot pilsoniskas un Eiropas vērtībās balstītas sabiedrības attīstību. Paldies mūsu domnešiem – Diānai, Ingai un Edgaram par dalīšanos pieredzē un dzīvē! Vēl un vēl atgriežamies pie Koelju mūžīgās patiesības – "Ir tikai viens veids, kā kaut ko iemācīties. Un tā ir darbība."

Vēlamies teikt lielu paldies Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs un MIKC DDMV Saules skola par sniegto atbalstu!
Kā arī vēlamies jums atklāt nelielu noslēpumu, jau rudenī īstenosim mūsu Kultūras ilgtspējas kapacitātes stiprināšanas programmu, kurā aicināsim piedalīties kultūras un radošā, kā arī nevalstiskā sektora pārstāvjus! Seko līdzi!
 
 

Domnīcu orgnizējām Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs un Kultūras ministrija līdzdalības līguma “Līdzdarbības līgums par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības un mazākumtautību nevalstisko organizāciju līdzdalības veicināšanas jomā Latgales reģionā” (Nr.: Nr.2.5-8-23) ietvaros.Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts