ieteikt draugiem

Aizritēja Latgales reģiona NVO plenērs

 

No 2021. gada 16. līdz 18. septembrim viesu mājā “Zaļā sala” notika Latgales reģiona NVO pārstāvju sanākšana kopā uz pasākumu “NVO plenērs”. Kopā ar moderatorēm Ievu Johansson un Rasmu Pīpiķi tika aizvadītas produktīvas diskusijas un darbs komandā, kopīgi rodot atbildes uz jautājumiem par līderību nevalstiskajā sektorā, to pārvaldību un pieejamajiem resursiem, kas ļautu stiprināt indivīda un organizācijas kapacitāti. NVO pārstāvji arī tika mudināti domāt stratēģiski un izvērtēt stratēģisko mērķu būtību un nepieciešamību biedrībām.

 

 

16. septembrī norisinājās arī Latgales plānošanas reģiona un Latgales NVO sadarbības memoranda tikšanās, kur piedalījās ne tikai reģiona biedrības, bet arī Latgales plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētāja vietnieks un Rēzeknes valstspilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, vietējo pašvaldību, Sabiedrības integrācijas fonda, Kultūras ministrijas un Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā, kā arī Aktīvo iedzīvotāju fonda pārstāvji. Kopīgi tika arī diskutēts par finanšu piesaistes iespējām biedrībām, iespējām sadarboties ar pašvaldību, iekļaujošas sabiedrības veidošanu un veicināšanu, kā arī citiem aktuāliem jautājumiem.

 

Pasākums norisinājās projekta “Kompleksi pasākumi Latgales reģiona iedzīvotāju pilsoniskās aktivitātes veicināšanai” (Nr. 2021/LV/NVOF/MAC/049) ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 

Informācijai: Oskars Zuģickis, biedrības “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” koordinators, tālr.: 26565858, e-pasts: oskars@nvoc.lvMēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts