ieteikt draugiem

Aicinām uz tiešsaistes jauniešu forumu “KĀP-NES!”

 

2021. gada 12. novembrī no plkst. 14:00 līdz 18:00 aicinām Daugavpils valstspilsētas un Augšdaugavas novada jauniešus piedalīties tiešsaistes jauniešu forumā “KĀP-NES”. Pasākumu organizē biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” (DNVOAC) sadarbībā ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi un Augšdaugavas novada Izglītības pārvaldi.

Aicinām pieteikties dalībai tiešsaistes jauniešu forumā, aizpildot pieteikuma anketu šeit: https://ej.uz/KAPNEStiessaiste12112021 līdz 2021. gada 9. novembrim. Ar šīs anketas palīdzību pasākuma organizatori vēlas noskaidrot, kas ir jādara, lai veicinātu jauniešu aktīvu iesaisti īstenotajās iniciatīvās Daugavpils pilsētā un Augšdaugavas novadā, tāpēc pēdējo jautājumu nepalaidiet garām! Links, kā pieslēgties tiešsaistes forumam, tiks izsūtīts dalībniekiem pēc reģistrācijas!

 

Foruma ietvaros kopā ar moderatoriem Ievu Johansson un Vili Brūveri dalībnieki meklēs atbildes par reģiona resursiem jauniešu līdzdalības veicināšanai. Dalībnieki piedalīsies darba grupās, kur tiks diskutēts par brīvprātīgo darbu, vai tā ir veiksmes atslēga karjeras sākumam, par to, kādi ir resursi un mehānismi jauniešu kopienai iesaistīties iniciatīvās, kā veidot sadarbību un komunikāciju ar lēmumu pieņēmējiem, kā tiešsaistes režīmā būt joprojām aktīviem un iesaistīties skolu pašpārvaldēs, kā arī kādi ir tad jauniešu pieejas modeļi līdzdalībai. Darba grupas moderēs Ieva Johansson, Henric Johansson, Jorens Dobkevičs, Jekaterīna Smirnova, Oskars Zuģickis, Aivars Bačkurs un Vilis Brūveris.

 

Tiešsaistes jauniešu līderu foruma "KĀP-NES" 12.11.2021 programma

Pasākums norisinās projekta “Kompleksi pasākumi Latgales reģiona iedzīvotāju pilsoniskās aktivitātes veicināšanai” (Nr. 2021/LV/NVOF/MAC/049) ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

Pasākuma ietvaros tiks veikti ekrānšāviņi ar mērķi nodrošināt projekta publicitāti.

 

Informācijai: Oskars Zuģickis, DNVOAC koordinators, tālr.: 26565858, e-pasts: oskars@nvoc.lvMēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts