ieteikt draugiem

Aicinām uz izpratnes un iedvesmas semināriem "Kā vadīt savu organizāciju zinoši?"

 

Lai atbalstītu un iedvesmotu projektu iesniedzējus Kapacitātes projektos plānot arī tādas aktivitātes, kas vērstas uz organizācijas vadības procesu attīstību, ieraudzīt sev piemērotākās organizāciju attīstības pieejas, metodes un atbalsta rīkus, kā arī lai izskaidrotu, kas ir mērķu izvirzīšanas un novērtēšanas (M&E) pieeja un mudinātu stratēģiski gudri vadīt savus cilvēkresursus, Aktīvo iedzīvotāju fonds aicina piedalīties divu zinošu un iedvesmojošu ekspertu semināros par organizācijas attīstības un vadības jautājumiem.  

 Pieteikšanās abiem semināriem: https://ej.uz/iedvesmaIZAUGSMEI 

 

Par lektorēm:

INESE VOIKA (Mg. Sabiedrības vadībā ar specializāciju līderībā (Harvarda universitātes Kenedija skola)) jau vairāk kā ar 20 gadus ir labas pārvaldības eksperte un aktīva pilsoniskās sabiedrības pārstāve, vairāku NVO dibinātāja, t.sk. “Sabiedrību par atklātību - Delna” vadītāja un Klubs Māja vienotai Eiropai pirmā prezidente, strādājusi dažadās starptautiskās organizācijās, šobrīd ir 13. Saeimas deputāte.

 

 

KATRI VINTIŠA (doktora grāda pretendente vadībzinātnē, Mg. Sabiedrības vadībā (Latvijas Universitāte)) darbojas stratēģiskās cilvēkresursu vadības jomā vairāk kā 20 gadus. Valsts kancelejas Valsts pārvaldes politikas departamenta vadītāja vietniece cilvēkresursu jautājumos, LU maģistra studiju programmas kursa "Cilvēkresursu stratēģiskā vadīšana publiskajā pārvaldē" pasniedzēja, Valsts pārvaldes stratēģiskās cilvēkresursu vadības inovācijas laboratorijas vadītāja (2019).

 

 Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts