ieteikt draugiem

Aicina uz semināru Rīgā “DemokrātiJĀ. Plāns”

 

Vai vēlies, lai skolas vide un tās kultūra būtu iekļaujoša, cieņpilna, demokrātiska? Šādas skolas veidošanā nozīme ir dažādiem aspektiem – gan skolas pārvaldībai, gan ikdienas dzīvei skolā, gan mācību saturam un procesam. Lai atbalstītu jūs ceļā uz demokrātiskas vides stiprināšanu skolā, aicinām Lavijas skolu vadības komandas, pedagogus uz semināriem 21. vai 22. septembrī.
Seminārā iepazīstināsim ar demokrātijas pašnovērtējuma rīku, rosināsim domāt par demokrātiskas vides veidošanu skolā, iedvesmosim un sniegsim praktiskas idejas demokrātiskas kultūras stiprināšanai skolas pārvaldībā un skolas ikdienā, pilsoniskuma un demokrātijas iedzīvināšanai mācību saturā un procesā.
Seminārs ir pasākumu cikla pirmā daļa, oktobra beigās notiks otrais pasākums – konference “Demokrātijas kultūra Latvijas skolās”.
Par dalību abos pasākumos dalībnieki saņems Apliecinājumu par dalību projekta “DemokrātiJĀ”

Pasākuma programma.

Semināri tiek rīkoti kā t.s. ‘zaļie pasākumi’, semināra apmeklējums iespējams tikai uzrādot derīgu Latvijā vai citā ES valstī izdoto Covid-19 sertifikātu, kas apliecina pilna vakcinācijas kursa pabeigšanu vai pārslimošanas faktu pēdējā pusgada laikā, kopā ar ID karti vai pasi.
Semināru norises vieta: Koka Rīga, Krāsotāju iela 12
Reģistrācijas saite – 
ej.uz/21vai22septembris

Pasākumu cikls tiek organizēts projekta ”DemokrātiJĀ” ietvarā. Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Projekta mērķis ir stiprināt demokrātijas kultūru Latvijas skolās, pilnveidojot izglītības procesa dalībnieku izpratni, zināšanas, mērķtiecīgi sekmējot demokrātiju atbalstošas vides izveidi un nostiprināšanos.Mēs zinām kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts