ieteikt draugiem

Aicina pieteikties romu tautas deju meistarklasei

 

Biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” sadarbībā Jauniešu biedrība “Dagne” ar Kultūras ministrijas atbalstu, lai veicinātu Latvijas romu kultūras savpatnības saglabāšanu, atbalstot Krāslavas šīs nacionālās minoritātes iniciatīvu,  šī gada 17. decembrī plkst. 17:30 organizē romu tautas deju meistarklasi, ko vadīs Lidija Čubreviča.

Meistarklases laikā tiks prezentēti romu tautastērpi, kas šobrīd tiek izgatavoti to autentiskumu un kvalitāti saskaņojot ar Krāslavas romu kopienas pārstāvēm.

Meistarklases laikā interesentiem būs iespēja iepazīties gan ar romu deju pamatsoļiem, to īpatnībām, gan ar to tautastērpu un tā valkāšanas tradīcijām.

Pasākuma rīkotāji aicina interesentus pieteikties tiešsaistes apmācībām līdz 16.decembria 15:00 aizpildot pieteikuma anketu ej.uz/pebi.

Tautastērpi Krāslavas romu kopienai, kā arī deju meistarklase notiek Dienvidlatgales NVO atbalsta centra un Kultūras ministrijas noslēgtā līdzdalības līguma “Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu mazākumtautību līdzdalības veicināšanas jomā” (Nr. 2.5 – 8 – 26) ietvaros.

 Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts