ieteikt draugiem

28.03. - 30.03.14.,apmācības Latgales reģiona jauniešiem „Mērķē augstāk!”

 

Organizē: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs" Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos" ietvaros.
Pieteikšanās termiņš: 17.marts 2014.gada
Vieta un laiks: Apmācības notiks 2 daļās: 1.daļā viesu nams „Rāznas līcis" (http://www.raznaslicis.lv/) un 2.daļā viesu nams „Rāznas Ezerkrasti" (http://www.raznasezerkrasti.lv/)
Dalības maksa: bezmaksas, dalībnieks sedz savus ceļa izdevumus pats

TEV ir mērķis, bet nezini, kā to sasniegt? Varbūt vēl nezini, kāds ir TAVS mērķis? Ir ideja, bet trūkst atbalsta vai iedvesmas, lai to realizētu?

Piedalies Latgales reģiona jauniešu apmācībās „Mērķē augstāk!" un Tu:

Ja Tu:

 

PIESAKIES!

Dalībnieku atlasē priekšroka tiks dota jauniešiem, kuri iepriekš nav piedalījušies neformālās izglītības projektos un apmācībās, un jauniešiem ar ierobežotām iespējām

Pieteikties: mājas lapā http://ej.uz/merke-augstak-latgale 

Vietu skaits ir ierobežots - 22 dalībnieki. Informāciju par to, vai esi apstiprināts dalībai apmācībās, personīgi saņemsi 21. martā.

Mudīte Kiseļova
Latgales apmācību koordinatore
Tālr.: 26467137
E-pasts: mudite.kiselova@gmail.com

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs" Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos" ietvaros.

Latvijas - Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos" finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts