ieteikt draugiem

13.09. - 15.09.,apmācības Latgales reģiona jauniešiem „Mērķē augstāk!”

 

Organizē: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs" Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos" ietvaros.
Pieteikšanās termiņš: 2.septembris 2013.gada
Vieta un laiks: Apmācības notiks 2 daļās: pirmā daļa 13.-15.09. viesnīcā „Kolonna Hotel Rēzekne", Rēzeknē, un otrā daļa 18.-20.10. viesu namā „Rāznas līcis", Rēzeknes novadā.
Lektori: Ieva Garjāne un Nataļja Gudakovska
Dalības maksa: bezmaksas, dalībnieks sedz savus ceļa izdevumus pats

TEV ir mērķis, bet nezini, kā to sasniegt? Varbūt vēl nezini, kāds ir TAVS mērķis? Ir ideja, bet trūkst atbalsta vai iedvesmas, lai to realizētu?

Piedalies Latgales reģiona jauniešu apmācībās „Mērķē augstāk!" un Tu:

 Apmācības notiks 2 daļās: pirmā daļa 13.-15.09. viesnīcā „Kolonna Hotel Rēzekne", Rēzeknē, un otrā daļa 18.-20.10. viesu namā „Rāznas līcis", Rēzeknes novadā.

Ja Tu:

PIESAKIES!

Dalībnieku atlasē priekšroka tiks dota jauniešiem, kuri iepriekš nav piedalījušies neformālās izglītības projektos un apmācībās.

Par dalību apmācībās Tev nebūs jāmaksā. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Taču Tev pašam būs jāparūpējas par nokļūšanu līdz apmācību norises vietai - 1. daļā līdz viesnīcai „Kolonna Hotel Rēzekne" (http://www.hotelkolonna.com/hotel-rezekne/lv/), 2. daļā līdz viesu namam „Rāznas līcis" (http://www.raznaslicis.lv/), kur ērti var nokļūt arī ar sabiedrisko transportu.

Apmācības vadīs: Ieva Garjāne un Nataļja Gudakovska

Apmācību noslēgumā saņemsi apliecinājumu par dalību apmācībās.

Lai pieteiktos apmācībām, aizpildi pieteikuma anketu un atsūti to uz e-pasta adresi mudite.kiselova@gmail.com līdz 2013. gada 02. septembrim.

Vietu skaits ir ierobežots - 22 dalībnieki. Informāciju par to, vai esi apstiprināts dalībai apmācībās, personīgi saņemsi 06. septembrī.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvani vai raksti:

Mudīte Kiseļova
Latgales apmācību koordinatore
Tālr.: +371 26467137
E-pasts: mudite.kiselova@gmail.com

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs" Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos" ietvaros.

Latvijas - Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos" finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.

Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos"" meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv.Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts