ieteikt draugiem

Šonedēļ Latgalē vakcinācija notiks Ludzas, Krāslavas, Rēzeknes, Līvānu un Balvu novados

 

Šonedēļ Latvijā notiks vairāk kā 30 izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19, realizējot pieeju – vakcinācijas pakalpojums pēc iespējas tuvāk cilvēku ikdienas gaitām. Izbraukuma vakcinācija rudens periodā tiks realizēta galvenokārt apdzīvotās vietās, kurās ir zemi vakcinācijas pret Covid-19 aptveres rādītāji un iedzīvotājiem jāmēro pietikami liels attālums līdz ģimenes ārsta praksei vai vakcinācijas punktiem. Latgales reģionā izbraukuma vakcinācija norisināsies Ludzas, Krāslavas, Līvānu, Balvu un Rēzeknes novados. Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšējā pieraksta, tās organizēšanā iesaistās pašvaldības un vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji. Izbraukuma vakcinācijā tiks vakcinēts ar Moderna, Janssen, bet jauniešiem līdz 25 gadiem tiks piedāvāta Pfizer vakcīna. 

Trešdien, 3.novembrī:  

Ceturtdien, 4.novembrī: 

Piektdien, 5.novembrī: 

Sestdien, 6. novembrī: 

 

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim – pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

 

Kontakti: Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļa, Inga Vasiļjeva, inga.vasiljeva@vmnvd.gov.lv, 29276111 Mēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts