ieteikt draugiem

Četrās Latgales pilsētās norisināsies demokrātijas kafejnīcas

 

Biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” vasaras izskaņā aizsāk nebijušu pasākumu ciklu Latgales reģionā, rīkojot demokrātijas kafejnīcas. Jau 26. augustā no plkst. 13:00 līdz 15:00 Dagdas pilsētas estrādē vietējie iedzīvotāji tiek aicināti uz cieņpilnām un konstruktīvām sarunām neformālā atmosfērā pie kafijas tases. Šajā tikšanās reizē sarunās iesaistīsies arī Juris Viļums, Inese Plesņa, Arjtoms Gekišs un Raimonds Nipers, lai kopīgi diskutētu par tēmām un veicinātu konstruktīvu dialogu.

Demokrātijas kafejnīcas norisināsies 2021. gada 9. septembrī Ludzā, 15. oktobrī Rēzeknē un noslēgsies 21. oktobrī Daugavpilī. Detalizēta informācija par šiem pasākumiem tiks publicēta pirms pasākumiem.

Pasākums norisinās projekta “Kompleksi pasākumi Latgales reģiona iedzīvotāju pilsoniskās aktivitātes veicināšanai” (Nr. 2021/LV/NVOF/MAC/049) ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Pasākumā ir jāievēro visi epidemioloģiskās drošības noteikumi.

Informācijai: Oskars Zuģickis, DNVOAC koordinators, t.: 26565858, e-pasts: oskars@nvoc.lvMēs zinām, kur ir apslēpti dārgumi

© DNVOAC | Design by W3layouts